Kıbrıs’ta Araç Kiralama ve Ercan Havalimanı Araç Kiralama Şirketiyiz!

kıbrıs araç kiralama | AyazRentaCar.com®

Kuzey Kıbrıs
Türk Cumhuriyeti

Ercan Havalimanı
Araç Kiralama

+90 533 888 29 29
Bizi Arayın

Hakkımızda Şirketimiz “Ayaz Rent a Car”

“Ayaz Rent a Car” tescilli markamız ile resmi şirket websitemiz www.ayazrentacar.com Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde faaliyet gösteren bir şirkettir.

Kıbrıs Araç Kiralama Şirketi

Servisleri zamanında yapılan, problemsiz ve bakımlı yeni model Ford ve Hyundai marka araçlarımızı siz değerli müşterilerimizin keyfine sürüyoruz. Ercan Havalimanında ek bir ücret ödemeden teslim alıp, iade edebileceğiniz araçlarımız için birinci önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenliğidir. Kıbrıs’ta Ayaz Rent a Car‘dan araç kiralamak bir ayrıcalıktır.

Hakkımızda: Kıbrıs’ta Kurumsal Rent a Car Şirketimiz

AyazRentaCar.com ve Kıbrıs Tatili Turizm LTD‘in tescilli markası olup, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde Kayıtlı Limited Şirkettir. KKTC yasalarına uygun olarak devletin vermiş olduğu resmi izinle “Kiralık Kırmızı Renkli ve “Z” Plakalı” araçlarla KKTC’de kurumsal hizmet vermektedir.
Kıbrıs’ta Ayaz Rent a Car‘dan Kıbrıs araç kiralama bir ayrıcalıktır. Servisleri zamanında yapılan, bakımlı, problemsiz yeni model araçlarımızı siz değerli müşterilerimize kiralıyoruz. Ercan Havalimanı teslim ve iade edebileceğiniz araçlarımız için birinci önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenliğidir.

ayaz-favicon

Logomuzda neden “Uğur Böceği” var?

Öncelikle tabiki, Uğur getirdiğine inanıyoruz, sonra müşterilerimize kazasız belasız bir tatil için hep söylediğimiz “Uğurlar olsun” 👋😎 sloganımıza uygun bir (🐞) maskot. Bir diğeri ve en önemlisi ise Kıbrıs’lılar için uğur böceğinin özel bir yeri vardır, Kıbrıslıca Uğur Böceğine, “Babavura” denilir.

kıbrıs araç kiralama

Şirketimiz “Kıbrıs Türk Kiralık Araç İşletmecileri Birliği” KAİB Üyesidir.

Kuzey Kıbrıs’ta rent a car şirketlerinin kurmuş olduğu birlik, tatil veya iş ziyareti amacı ile Kıbrıs’a gelen kişilerin belirli standartlarla araç kiralayabilmelerini, bunların denetlenmesini ve kontrol edilmesini sağlamaktadır. Araç kiralayacağınız şirketin “Ayaz Rent a Car” gibi bu birliğe üye olduğundan emin olun. Aynı zamanda Kıbrıs’ta kiralık araçların plakalarının kırmızı renkli olduğunu unutmayın, sadece rent a car araçlarına özgü kullanılan bu renk resmi kiralık araç olduğunu belirtir. Diğer renkteki plakaların kiralanması kesinlikle yasal değildir.

Neden Kıbrıs’ta “Ayaz Rent a Car”

Ayaz Rent a Car olarak markamız Türk Patent Enstitüsü nezdinde isim ve logo olarak ayrı ayrı tescil edilmiştir. Markamızı Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde kullanan özel ve tüzel kişilere karşı yasal haklarımızı saklı tutuyoruz.

Markamızın tescili 39.Sınıf’tır. Marka Tescili Hizmet Açıklamaları:
Kara, deniz ve hava taşımacılığı hizmetleri ve kara, deniz ve hava taşıtlarının kiralanması hizmetleri, tur düzenleme, seyahat için yer ayarlama, seyahat ile ilgili bilet sağlama, kurye hizmetleri.

kibris rent a car birligi uyesi
Ayaz Rent a Car Marka Tescil Patent
Websitesi Kullanım Koşulları

Websitesi Kullanım Koşulları

Genel Bilgiler Nelerdir? Bu sitenin bütün hakları Kıbrıs Tatili Turizm LTD’e aittir ve bu kurum tarafından işletimi yapılmaktadır. Kullanım koşulları ...
Daha Fazlasını Oku
ayaz-gizlilik-politikasi

Gizlilik Politikası

Gizliliğin kullanıcılarımız için çok önemli olduğunun bilincindeyiz, bu nedenle site kullanıcılarımızın gizliliği bizim için de çok önemlidir. Gizlilik Politikası, Ayaz ...
Daha Fazlasını Oku
Kişisel Verilerin Korunması

Kişisel Verilerin Korunması

Kişisel verilerin konrunması ve işlenmesi hakkında genel aydınlatma metni Kişisel Verilerın Korunması Hakkında Bilgilendirme Kıbrıs Tatili Turizm LTD. (“Ayaz Rent ...
Daha Fazlasını Oku
Ödeme, İptal ve Değişiklik Koşulları

Ödeme, İptal ve Değişiklik Koşulları

Ayaz Rent a Car için yapılacak ödeme, iptal ve değişikliklerde aşağıdaki koşullarımız geçerli olmaktadır. Rezervasyon yapma, iptal etme ve tahsilatın ...
Daha Fazlasını Oku
Banka ve Hesap Bilgilerimiz

Banka ve Hesap Bilgilerimiz

KKTC'de Şubesi Bulunan Türkiye Bankaları ile çalışıyoruz. Ödemelerinizi Türkiye'de kullandığınız şirket veya şahıs hesaplarınızdan online olarak "Banka Havalesi" veya "Bankalar ...
Daha Fazlasını Oku

Kiraladığımız Popüler Model Araçlarımız

Kuruluş tarihimiz olan 2007 yılında başladığımız “oto kiralama” işimize tamamen kendi şirketimize ait araç filomuzla Kıbrıs’ta hizmet veriyoruz. Yeni model Ford ve Hyundai marka araç modellerimiz ile Kıbrıs tatilinizi keyfe dönüştürüyoruz.

kibris-kiralik-hyundai-i20

2014 Model Hyundai i20

Yolcu: 3+1 Kişi / 4 Kapılı
» Otomatik Vitesli ve Klimalı

kibris-kiralik-yeni-ford-fiesta

2016 Yeni Ford Fiesta

Yolcu: 3+1 Kişi / 4 Kapılı
» Otomatik Vitesli ve Klimalı

kibris-kiralik-yeni-ford-focus

2016 Yeni Ford Focus

Yolcu: 4+1 Kişi / 4 Kapılı
» Otomatik Vitesli ve Klimalı

kibris-kiralik-aile-minibus

Hyundai H1 Minibüs

Yolcu: 7+1 (8 Kişilik) / 5 Kapılı
» Otomatik Vitesli ve Klimalı

Top
× WhatsApp Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday