Girne’de tüm koyları gezmek için günlük yat kiralayabilirsiniz. Girne’de tekne kiralama ve Kıbrıs’ta lüks yat kiralama ile özellikle programlarımıza katılabilirsiniz.

Kıbrıs Lüks Yat Kiralama

Size özel Kıbrıs yat kiralama yapabilirsiniz. Özel günlerinizde, özel planlanmış bir yat turu yapmak isterseniz bize ulaşın talebinizi iletin. Sizin için motoryat kiralama organizasyonunu yapabiliriz. Girne Antik Yat Limanı veya Girne Turizm Limanından kalkış yapan lüks yat veya lüks kotra ile özel programlar yapabiliriz. VIP Mercedes Vito aracımız ile otelinizden alıp yatın bulunduğu limana kadar getiriyor ve yine bekleyip dönüşte otel veya konakladığınız adrese Kıbrıs transferinizi de gerçekleştiriyoruz.

Kıbrıs Yat Kiralama Fiyatları

Tekne TipiMinimum 4 Saatlik Kiralama ÜcretiEkstra Her Saat için Eklenen Ücret
Lüks Motoryat1000 Euro+200 Euro
Fiyatlar Euro ve TL olarak verilmiştir. Turlar kişiye/gruba özeldir.
Lüks motoryat'ta yemek ve içki dışarıdan çağrılabilir/getirilebilir. Motoryat 7 kişiliktir.
Ahşap tur teknesinde yemek yapılabilir. Tur teknesi 15 kişi ve fazlasını alabilir.
Yat ve Tekne Kıbrıs'ta koy olmadığı için, rüzgarlardan dolayı gece liman dışında demirleyemez!

Kıbrıs Tekne Kiralama, Girne’de Tekne Kiralama

Kıbrıs tekne kiralama özellikle yaz aylarında çok popülerdir.  Özel tekne turları veya paylaşımlı, toplu yapılan tekne turlarına katılabilirsiniz. Aynı zamanda Girne’de mehtap Kıbrıs tekne turu da yapabilirsiniz. Kıbrıs tekne kiralama talebinizi detayları ile bize iletin. Kıbrıs’ta tekne turları Girne’de yaz aylarının en güzel aktivitelerinden biridir. Sizleri alacak olan tekne Girne’nin denizden panaromik görüntüsü eşliğinde en güzel 2 koyda mola verip yüzdükten sonra yemek servisi sonrası da eğlenceli müzikler eşliğinde akşam olana kadar Girne antik limana dönüş yapmaktadırlar. 5-6 saat süren bu turlara katılmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Günübirlik yapılan paylaşımlı Kıbrıs tekne turu fiyatları çok uygundur sizde grubunuzla birlikte katılmak isterseniz 40 – 45 kişilik kotra yat (tek direkli, yelkenli yat) ile güzel bir gün sizi bekliyor. Kıbrıs araç kiralama seçenekleri ise ana sayfamızda.

Girne Yat Limanı ve Kıbrıs Girne Günlük Yat Kiralama

Girne’de 2 tane liman vardır. Genel olarak yat ve teknelerin bulunduğu Girne antik yat limanı ve turizme açık Girne Turizm Limanı vardır. Bu limanlardan çıkış yaparak Girne koylarını gezebilir, koylarda yüzme molası verebilir ve güzel bir gezi turu yapabilirsiniz.

Kıbrıs’ta özel yat kiralama yapabilir miyim?

Tabiki, lüks motoryat ile size özel bir gün planı yapabiliriz, doğum günü kutlaması veya evlilik teklifi yapabilirsiniz.

Girne’de tekne kiralama ne zaman yapılır?

Özellikle yaz aylarında her gün Girne’de tekne turlarına katılabilirsiniz.

Kıbrıs tekne kiralama fiyatları nedir?

Tekne turu fiyatları özellikle paylaşımlı olarak yapılanlar çok uygudur. Aileler için yapılan Kıbrıs’ta tekne turuna eşli katılabilirsiniz.

kibris luks yat kiralama

Aşağıdaki resimler teknenin gerçek resimleridir. Teknemiz Girne’de bulunmaktadır.

Kıbrıs tekne turları ve Kıbrıs yat kiralama hizmetimiz düzenli olarak yaz aylarında her gün yapılmaktadır. Sistemimiz üzerinden bize talebinizi gönderin sizin için rezervasyonunuzu yapıyoruz ve otelinizden de transferlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Kendinize özel seçiminizle hazırlanan menüler, mezeler, taze balık, tavuk ya da et gibi seçeneklerle yemekler sizler için teknede hazırlanır ve  sunulur ve bunları meyve takip eder.