Kıbrıs tüp bebek merkezi ve tedavisi uzun yıllardır yapılıyor. Kıbrıs sağlık sistemi ve yasal mevzuata uygun şekilde Kıbrıs tüp bebek tedavisi yapılmaktadır. Kıbrıs araç kiralama firmamız Kıbrıs’a tüp bebek cinsiyet seçimi için gelen ziyaretçilere daha rahat ve konforlu bir seyahat için Ercan havalimanı servisi veriyoruz.

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezine Taksi ile Transfer

Kıbrıs’a geldiğinizde araç kiralamak, trafikte ters olduğundan araç kullanmak istemiyorsanız şirketimiz bünyesinde Mercedes marka araçlarımız ile konforlu bir seyahat ile sizi Kıbrıs tüp bebek merkezine Kıbrıs’ta transfer yapabiliriz.

Kıbrıs Tüp Bebek Fiyatları

Tüp bebek yani diğer adıyla IVF fiyatları konusunda bir çok klink ve hastane farklı hesaplamalar kullanmaktadır. Bu nedenle fiyatlar için aşağıda vereceğimiz Kıbrıs tüp bebek merkezlerinin listesinden telefonlarına ulaşıp teklif isteyebilirsiniz. Kıbrıs’ta tüp bebek nasıl yapılır hastanelerdeki görevlilerin sizlere detaylı bilgi verebileceği bir konudur.

kibris tup bebek merkezi

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezleri

  • Girne Tüp Bebek Merkezi
  • Lefkoşa Tüp Bebek Merkezi
  • Mağusa Tüp Bebek Merkezi

Kıbrıs’ta Sağlık

Kıbrıs sağlık alanında özellikle tüp bebek merkezlerinden sonra çok büyük bir yatırım ile Yakın Doğu Hastenesi Tıp Fakültesi bünyesinde bir de hastane yatırımı yapmıştır. Her sağlık alanında Türkiye’den ve Dünya’dan profesör doktorlar ile hizmet veren özel hastane sizlere de yardımcı olabilecek kapasiteye sahiptir.