Magosa araç kiralama hizmeti de Kıbrıs’ta araç kiralama hizmeti içerisinde mevcut. Ayaz Rent A Car ile güvenilir bir şekilde elde edeceğiniz bu hizmet, size Magosa tatilinizde her türlü faydayı sunacak. Ama nasıl?

Magosa Araç Kiralama Fiyatları

Magosa araç kiralama hizmeti almadaki temel maksat nedir? Elbette ki şehri doyasıya ve rahatlıkla gezmek. Çünkü Magosa’da istediğiniz gibi gezmenin en temel yolu, araç kiralamaktır. Peki, toplu taşıma araçları ile seyahat edilemez mi? Elbette edilebilir, ancak önemli olan rahat bir seyahat olduğu için, araç kiralamanızı tavsiye ederiz.

Magosa Otelden Araç Kiralama

Magosa otelden araç kiralama taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Kıbrıs’ta trafik soldan akar. Bunu deneyimleyen biri değilseniz, sizin için farklı bir deneyim olacaktır. Peki, ben hep sağdan akan trafikte, direksiyon soldayken araç kullandım, o zaman ne yapacağım? diyorsanız, fazla endişeye kapılmanıza gerek yok. Evet, vites solunuzda kalıyor ve bu size dezavantaj oluşturabilir. Ancak Ayaz Rent A Car olarak tüm araçlarımız otomatik vites olduğu için, hiç böyle bir sorun ile karşı karşıya kalmayacaksınız. Peki, Kıbrıs’ın trafiği ile ilgili bilinmesi gerekenler nelerdir?

Magosa Araç Kiralama Tavsiyeleri

 • Trafik soldan akıyor ve direksiyon sağda, ama bu size engel teşkil etmez. Çünkü Ayaz Rent A Car firmamızdaki tüm araçlarımız, otomatik vitestir.
 • Kıbrıs’ın trafiği, Türkiye kadar kalabalık değil. Bu nedenle rahat bir seyahat geçirebilirsiniz.
 • Sollamayı değil de, sağlamayı aklınıza kazımalısınız. Bir aracı geçmek için, onu sağlayacağınızı unutmayınız.
 • Şehir içerisinde 50 km hız ile seyahat edebilirken, şehirler arasında ise 70-120 km arasında bir hız seviyesine ulaşabiliyorsunuz.
 • Sizin için kamera görünümlü tabelalar yollara eklendiğinden dolayı, radarlara yakalanma riskiniz de en aza inmektedir.
 • Seyahatlerinizde emniyet kemeri takmak zorunlu ve alkollü araç kullanmak ise tamamen yasaktır.
magosa arac kiralama

Magosa sıcaktır ve özellikle Temmuz ile Ağustos aylarında sıcaklık tavan yapar. Seyahatlerinizde bu kapsamda daha serin saatleri tercih edebilirsiniz. Bunun için Ayaz Rent A Car firmamızdan gerekli olan gün miktarınca, dilediğiniz aracı kiralayabilirsiniz.

Mağusa Kiralık Araç ile Gezilmeye Değer

Kıbrıs’ta ulaşım toplu taşıma araçları ile sağlanırsa, çok meşakkatli durumlar ile karşı karşıya kalınıyor. Bu durumlar ile karşı karşıya kalmamak için, özellikle araç kiralamak size gerekli olan faydayı sağlayacaktır. Aynı zamanda Magosa’nın trafiği de çok yoğun olmadığı için, kiralık aracınız ile doyasıya ve güvenli bir şekilde seyahat edebilirsiniz. “Araç kiralamak istemiyorum, ancak toplu taşıma araçlarının saatleri de tatilimiz için uymuyor” diyorsanız, o halde taksileri tercih edebilirsiniz. Bu konuda bilgi almak için tıklayınız Kıbrıs taksi ve havalimanı otel transfer yalnız sizin için ekonomik ve özgürlük anlamında önemli sorumlulukları getirecektir. Bu nedenle Ayaz Rent A Car firmamızda sizlere 7/24 sunduğumuz Gazi Mağusa araba kiralama hizmeti için Ercan havalimanında indiğinizde araç kiralamanızı tavsiye ederiz.

 • 7/24 konforlu ve güvenli bir şekilde araç kiralamak,
 • Aracınızı Ercan Havalimanı’nın önünden alabilmek,
 • Çeşidi fazla olan modellerimizden, dilediğinizi seçmek,
 • Karşılıklı anlaşma ile oluşturulan sözleşmelere sahip olmak,
 • Dilediğiniz gün adedince araç kiralamak,
 • Sigortalı ve muayeneli araçlara sahip olmak isterseniz, Ayaz Rent A Car firmamızda sizler için sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Kıbrıs’ın doğasını ve tarihini size anlatmakla tarif edemeyiz. Bunu yaşamanız, bu tadı hissetmeniz gerekir. Çünkü Magosa’nın tatil için en önemli rotalardan biri olduğu konusunda sizlere garanti verebiliriz. Bu güzide şehirde kiraladığınız araçlar ile her daim kendinizi farklı hissedeceksiniz.

Gazimağusa Araç Kiralama ile Şehri Keşfe Çık

Tarih, doğal güzellikler, farklı deneyimler, lezzetler ve daha fazlası. Gazimağusa bunun için çok önemli bir tercih. Üstelik size sakin ve dinginlik de sunuyor. Aile veya arkadaş grubunuzun tamamı için de uygun olan bir rota. Bu nedenle en çok tercih edilen tatil destinasyonlarından biri olduğunu söyleyebiliriz. Üstelik Gazimağusa’da;

 • Salamis Harabeleri,
 • Namık Kemal Zindanı,
 • Lala Mustafa Paşa Camii,
 • St. Barnabas Manastırı,
 • Glapsides Plajı, doğal ve tarihi güzellikler açısından tercih edilmektedir. Bu nedenle Gazimağusa’ya geldiğinizde, bu güzellikleri ziyaret etmenizi kesinlikle tavsiye ederiz.

Yukarıda, Gazimağusa’nın incilerinden de bahsettik. İsimlerinden de anlaşılacağı üzere, oldukça büyük bir üne sahipler. Tarih açısından da asırlardır tanık rolündeler. Bu nedenle sizler de Magosa araç kiralama hizmeti alırsanız, o halde en eğlenceli tatilleri geçireceğinizi temenni ederiz. Aynı zamanda bizleri instagram.com/ayazrentacar adlı sosyal medya hesabımızdan da takip edebilirsiniz. Önemli bilgileri sosyal medya hesaplarımızdan da paylaşıyoruz.

Magosa’da Ayaz Rent A Car’ın Şubesi var mı?

Magosa’da bir şubemiz yoktur, ancak talebiniz üzerine Ercan Havalimanı ofisimizden sizlere araç kiralayabiliriz.

Kıbrıs’ta Hangi Saatler Araç ile Gezmek İçin Uygun?

Yaz aylarında sıcaklık tavan yaptığı için, bu aylarda daha serin olan öğleden önce ve akşamdan sonra vakitlerini tercih edebilirsiniz.

Ercan Havalimanı’nda Araç Teslimi Yapılıyor Mu?

Evet. Kiraladığınız aracı sizin için Ercan Havalimanı otoparkında teslim ediyoruz.

Kiralanan Araçlar Otomatik viteslimidir?

Evet! Araçlarımızın tamamı otomatik vites olup, trafik için sizi zora sokacak konseptten uzak olmaktadırlar.

Minibüs Kiralama Hizmeti Veriyor Musunuz?

Evet. Toplu seyahatleriniz için elimizde minibüslerimiz de bulunmaktadır. Bu araçları da tercih edebilirsiniz.