Kıbrıs’ta konaklama hizmeti alabileceğiniz pek çok nokta var. Bu noktalardan bir tanesi de kuşkusuz ki Kıbrıs öğretmenevi. Girne’de yer alan bu öğretmenevinden her türlü konaklama hizmeti alınabildiği gibi konaklama hizmeti sırasında gerekli olan hizmetlerin tamamı de alınabilmektedir. Üstelik manzarası, bulunduğu konum ve adanın harika özellikleri, öğretmenevinin değerini katbekat artırmaktadır. Peki, öğretmenevi ile ilgili olarak bilinmesi gerekenler nelerdir? Sizlere bunlardan bahsetmeye çalışalım.

Kıbrıs Öğretmenevi Girne

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin incisi olan Girne; içerisinde barındırdığı doğal güzellikler, tarihin aynası olma konumu ve daha fazlası ile KKTC’ye gelenlerin ilk uğrak noktalarından bir tanesi olmaktadır. Bu güzide konumda yer alan Girne Öğretmenevi ise, masmavi dokunun tam ucunda. Bununla beraber konumu ile çok uyumlu konsepte sahip öğretmenevi, konuklarına bir aile ortamını, aile sıcaklığını, huzuru ve dinginliği ulaştırıyor. Peki, Girne Öğretmenevi ile ilgili olarak bilinmesi gerekenler nelerdir?

  • Mimarisi çok kuvvetli olan ve şık bir tasarıma sahip olan öğretmenevi, uzaktan bakılınca gerçekten göze hitap ediyor ve insanın aklında harika bir yere sahip oluyor.
  • İç tasarımı, odaların konumu ve daha fazlası da, öğretmenevinin içerisinde dolaşımı kolay hale getiriyor.
  • Öğretmenevinde 48 oda bulunmaktadır. Bu odalardan 4 tanesi süit, 12 tanesi ise bungalovdur.
  • 48 odanın toplam yatak kapasitesi ise 112 olarak belirlenmiştir.
  • Öğretmenevinde önemli bir toplantı salonu bulunur ve bu toplantı salonunun kapasitesi ise 25’tir.
  • Konaklama hizmeti aldığınız andan itibaren; restoran, havuz, toplu yiyecek-içecek hizmetleri, düğün, otopark ve benzeri hizmetlerden de yararlanabilmektesiniz.
  • Odalarda misafirlerin taleplerini karşılayacak şekilde pek çok özellik yer almaktadır. Bu özellikler ise şu şekildedir: kablosuz internet (Wi-Fi), televizyon, balkon, klima, mini bar ve 24 saat sıcak su.
  • Deneyimin üst seviyede tutulması maksadı ile bar, yarı olimpik yüzme havuzu, açık ve kapalı restoran da yer alır. Bu nedenle son derece sıcak ve olanakları bol ortam ile karşı karşıya kalmış olursunuz.
  • Son derece keyifli vakitler geçirip, dinlenmek isterseniz; güvenilir, uygun fiyatlı ve olanakları bol konaklama hizmeti avantajından, Girne Öğretmenevi farkı ile yararlanabilirsiniz.

Kıbrıs’taki nadide konaklama merkezlerinden birisi de Kıbrıs öğretmenevi olarak karşımıza çıkar. Çünkü konaklamak isteyenlerin her türlü avantajı elde etmesi, tüm detaylar göz önünde bulundurularak düşünülmüş. Peki, Kıbrıs’ın bu anlamdaki dokusu nedir

girne ogretmen evi

Kıbrıs’ta seyahat, tatil, akraba ziyareti ve iş gibi pek çok konuda faaliyet gerçekleştirmek mümkün. Bu faaliyetlerin gerçekleştirilmesi sırasında son derece profesyonel hizmetleri elde etmek de çok önemli. İşte bunun için Kıbrıs genelinde tüm olanakları eksiksiz bir şekilde alabilirsiniz. Peki, bu olanaklardan nasıl bahsedilebilir? Kıbrıs öğretmenevi fırsatları.

Kıbrıs’ta yer alan konaklama tesislerinden bir tanesi de kuşkusuz ki Kıbrıs öğretmenevi. Bu nedenle son derece yüksek bir konaklama deneyimi yaşamak isterseniz, Kıbrıs öğretmenevini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Yukarıda da görüldüğü gibi misafirler için her detay da sonuna kadar düşünülmüş. Aynı zamanda Kıbrıs’taki seyahatlerinizi daha aktif hale getirmek için Ayaz Rent A Car firmamızdan profesyonel araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. Bu konuda detaylı bilgi için, bizlere telefon numaralarımız aracılığı ile günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Öğrenciler içinde konaklama imkanı sağlayan Kıbrıs Öğrenci Yurtları sitemizede göz atabilirsiniz.

Girne Öğretmenevi, İskenderun Cd, Girne/K.K.T.C
Tel: 0392 815 93 25

Kıbrıs Öğretmenevi Girne Nerede?