Genel Bilgiler Nelerdir?

Bu sitenin bütün hakları Kıbrıs Tatili Turizm LTD’e aittir ve bu kurum tarafından işletimi yapılmaktadır. Kullanım koşulları belirtilirken bahsi geçen “Biz” ve “Bizi” kelimeleri ile kast edilen Kıbrıs Tatili Turizm LTD; “siz” ve “sizi” ifadeleriyle kast edilen ise sitemizi ziyaret eden değerli müşterilerimizdir. Kullanım koşullarının sitemizi kullanmadan önce ziyaret edilmesi ve gözden geçirilmesi gerekmektedir. Ayaz Rent a Car web sitesini kullandığınızda aşağıdaki kuralları kabul etmiş sayılmaktasınız.

Nasıl Rezervasyon Yapılır?

Sitemizde araç kiralamak için bir rezervasyon yaptığınızda, bu rezervasyon size kiralama yapacağınız aracın kesin teminini sağlayan bir anlaşma özelliği taşımaz. Rezervasyonunuz onaylanmış veya beklemede olsa bile aracın kesin temini konusunda garanti vermez. Araç kiralama anlaşmasını, depozito ödemesini ve diğer bütün işlemleri kiraladığınız firma ile birlikte aracı teslim alırken yaparsınız.

Ayaz Rent a Car’a Ait Haklar Nelerdir?

İşbu internet sitesinde bulunan materyallerin, yazılım kodlarının tamamı veya bir kısmının herhangi bir sebeple kopyalanması, yayımlanması, dağıtılıp başka bir yere aktarılması, bizim tarafımızdan öncesinde verilmiş bir yazılı doküman olmadığı takdirde söz konusu edilemez.

kullanim kosullari

İnternet Sitesinde Yapılan Değişiklikler Kullanıcıları Etkiler Mi?

İşbu internet sitesi içeriğinde önceden duyuru yapmaksızın, sağlanan bilgiler, hizmetler, ürünler güncellenebilir, üzerinde değişiklik yapabilir veya bu site kullanım dışı hale getirilebilir. Buna ek olarak, Ayaz Rent a Car bu sayfada belirtilen kullanım koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Sitemizde yer aldığı an itibariyle yapılan değişiklik ve güncellemeler yürürlüğe girmiş bulunmaktadır. Siteyi kullanan müşterilerimiz bu yenilenmiş bilgileri kabul eder.

Ayaz Rent a Car’ı Hangi Koşullar Altında Kullanabilirsiniz?

İşbu internet sitesini kullanmak için, bulunduğunuz ülke veya Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin kanun ve yasal düzenlemelerine uygun amaçlara sahip olmanız ve sitenin kullanım koşullarını ihlal etmemeniz gerekmektedir.

Sitemizi kullandığınızda;

  • Başkalarının haklarını ihlal edebilecek şekilde sitemizi kullanmadığınızı,
  • Sahte veya hileli rezervasyonlar yapmayacağınızı,
  • Zararlı ve müstehcen içerik paylaşmayacağınızı ve sitemizi bu amaçlarla kullanmayacağınızı,
  • Sitenin işleyişine herhangi bir yazılım, iş programı veya araç vasıtasıyla zarar vermeyeceğinizi,
  • Sitemizin kodlarında hiçbir değişiklik yapmayıp görüntüsünü ve içeriğini bozup zarar vermeyeceğinizi, kabul etmiş bulunuyorsunuz.

Ayaz Rent a Car rezervasyonunuzu haber vermeksizin iptal etmek ve kullanım koşullarını herhangi bir sebeple ihlal ettiğiniz verisine eriştiği takdirde bu siteye erişiminizi engelleme hakkını saklı tutar.

Sitemizden Başka Internet Adreslerine Yönlendirebilir misiniz?

Ayaz Rent a Car internet sitesinde başka internet sitelerinin bağlantıları bulunabilir. Bağlantısı bulunan sitelerin içeriğinden, sağladığı veriler, ürün ve hizmetlerden Ayaz Rent a Car sorumlu tutulamaz. Müşterilerimiz belirtilen sitelere girme ve kullanma sorumluluğunu o bağlantıya tıkladığında kabul etmiş bulunur. Sitemizde bulunan bilgiler sebebiyle doğrudan, dolaylı veya özel cezai gerektiren durumlar; örnek teşkil edecek kayıp ve hasarların sorumluluğu Ayaz Rent a Car’a ait değildir. Ayaz Rent a Car internet sitesinde yer alan bilgi, hizmet ve verilere ait sorumluluklardan hukuki çerçeve dâhilinde feragat etme hakkını saklı tutar.

Zararınızı Kim Karşılayacak?

Kullanım kurallarını ihlal etmeniz durumunda oluşabilecek sorumlulukları, kayıp iade ve masrafları karşılamayı kabul etmektesiniz. İşbu kullanım koşullarında yer alan bilgiler, bizimle yaptığınız anlaşmanın kurallarını belirler. Bunun haricinde yapılan hiçbir yazılı veya sözlü açıklama kabul edilmeyecektir. Sitenin kullanımı, siteden yüklenen veriler ve kullanım koşulları Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti kanunları dâhilinde işleme tabi tutulacaktır.