Kıbrıs, pek çok güzelliği ile insanların tercih edebileceği destinasyonlar arasında yer alıyor. Destinasyon kelimesinin tanımında da olduğu üzere, tam bir “varış yeri”. Çünkü içerisinde insanların ilgilerini çekebilecek onlarca farklı detay var. Bu detaylara genel çerçevede bakarsak da, insanların neden Kıbrıs’ı tercih ettikleri net bir şekilde anlaşılmaktadır. Kıbrıs’ta yaşayanlar ve Kıbrıslılar için de bu durum geçerli. Üstelik bu güzide destinasyonda ulaşımın en rahat yolu arabalar olunca, KKTC satılık araba tercihi çok önemli bir hal alıyor. Peki, Kıbrıs’ta satılık araba alırken hangi hususlar dikkat çeker?

KKTC Satılık Araba Tercihleri

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde şehir içi ve şehir dışı dolaşım konusunda genel anlamda herhangi bir problem ile karşı karşıya kalınmaz. Sıcaklığın özellikle Temmuz ve Ağustos aylarında tavan yapması, öğle saatlerinde dışarı çıkmayı çok zor hale getirse de, akşam saatlerinde Kıbrıs’a doyum olmaz. Arabanız ile de bu güzide seyahati ve yolculuğu çok daha özgün hale getirebilirsiniz. Peki, bunun yanında dikkat çeken detaylar nelerdir?

 • Kıbrıs’ta lüks veya ekonomik düzeyde pek çok araç seçeneği bulunmaktadır.
 • Araçların özellikleri de birbirinden farklılık göstermektedir. Bu nedenle her özelliğe göre bir aracı Kıbrıs’ta bulabilirsiniz.
 • Kıbrıs’ta araç kullanmak konusunda her detayı öğrenmeniz gerekir. Çünkü araçlarda direksiyon sağda bulunur. Bunun gibi daha pek çok kıstas da vardır. “Kıbrıs’ta Araç Kullanmak” isimli içeriğimizden, bu kıstasların neler olduğunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz.
 • Kıbrıs’ta araç satın alabilmeniz için pek çok mecra ve alan da bulunuyor. Galeriler ve web siteleri bunlardan bazıları. Pek çok seçenek arasından tercih yapmak, daha fazla araç görmek isterseniz, Kıbrıs’ta faaliyet yürüten siteleri tercih edebilirsiniz. Bu sitelerde araçların tüm özellikleri eksiksiz bir şekilde bulunmaktadır.
 • Galeriler de her daim olduğu gibi önemli bir seçenektir. Her çeşit aracın bulunduğu galerilerden de istediğiniz özellikteki araçları satın alabilirsiniz.

Yukarıda da gördüğünüz üzere KKTC satılık araba tercihinizi yaparken, yukarıdaki kıstaslara dikkat etmelisiniz. Bu kıstaslara dikkat ederseniz, herhangi bir problem ile karşı karşıya kalmazsınız. Peki, Kıbrıs’ta araç listelerinin görülebileceği siteler hangileridir? Sizlere bu sitelerden bahsedelim.

kibris satilik araba

Kıbrıs’ta Satılık Araç Siteleri

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde araç satın almak ve konforlu bir hayat sürmek isterseniz, yukarıda da gördüğünüz üzere pek çok seçenek var. Bu seçeneklerin her birini araç ilan sitelerinde de görebilirsiniz. Peki, bu siteler hangileridir? Sizlere bunlardan bahsetmeye çalışalım.

 • BirArabaKibris.com

Kıbrıs otomobil ilan sitelerinden aradığınız araçları bulmanız çok daha rahat olabilir. Bu nedenle arayışlarınızı bu yöne doğru hareket ettirebilirsiniz. Kıbrıs’ta araç satın almak dışında bir diğer tercih edebileceğiniz seçenek ise araç kiralamaktır. Pek çok araç kiralama firması Kıbrıs’ta sizlere hizmet verirken, bunlar arasında en dikkat çekeni Ayaz Rent A Car firmamızdır. Peki, bizlerden araç kiralama hizmetini alırken hangi avantajları elde edebilirsiniz.

Kıbrıs Kiralık Araç: Ayaz Rent A Car

Kıbrıs’ta araç kiralayarak, satılık araba dışında da araçla seyahat etmenin tadını yaşayabilirsiniz. Ayaz Rent A Car firmamız bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. Peki, bu konuda firmamızın ön plana çıkan avantajları nelerdir?

 • Kiralık araçlar ile Kıbrıs’ın tüm güzelliklerini yerine tadabilirsiniz. “Kıbrıs Gezi Rehberi” isimli sayfamızı da ziyaret ederek, Kıbrıs’ın güzelliklerini öğrenebilirsiniz.
 • Firmamız sizlere profesyonel ve güvenilir araç kiralama hizmeti sunmaktadır.
 • Bizlerden araç talep etmeniz durumunda araçlar Ercan Havalimanı’na kadar getirilebilir.
 • Araçlarınızı belirli bir noktada teslim etmek isterseniz, personellerimiz yanınızda kadar gelebilir.
 • Araç kapasitemiz geniş ve modellerimiz de oldukça çeşitlidir. Bu nedenle tercihiniz bizler için çok önemli bir yere sahiptir.

Yukarıda da görüldüğü üzere Kıbrıs’ta kiralık araç ile farklı deneyimler de yaşayabilirsiniz. Bu konuda Ayaz Rent A Car firmamız da her daim sizlerin yanında yer almaya devam etmektedir.

Kıbrıs satılık araba tercihinizi yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğinden ve en önemlisi de araç kiralama noktalarının neler olduğundan sizlere içeriğimizde bahsetmeye çalıştık. Akabinde Kıbrıs’ta araç kiralama hizmeti almak isterseniz, bu konuda Ayaz Rent A Car firmamız yanınızda yer almaya devam edecektir. Daha detaylı bilgi için de bizlere Ana Sayfa’mızda yer alan formdan ve telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.