Kıbrıs minibüs kiralama ihtiyacı genel olarak özel gruplara ve ailelere kiralama yapılıyor. Minibüslerimiz şöförü ile birlikte maksimum 8 kişi kapasitelidir. Bu araçlarımız ruhsatlarında salon kayıtlı olduğu için normal ehliyetlerle kullanılabilmektedir.

Kıbrıs’ta Aileniz için Minibüs Kiralama

Hyundai ve Mercedes marka araçlarımız Ercan Havalimanında ve Girne araç kiralama bölgesinde teslim edebiliriz. Bu araçlarımız için önceden talep göndermenize ihtiyaç vardır. Fiyatları görmek ve rezervasyon yapmak için tıklayın Kıbrıs minibüs kiralama. Salon araçlara göre sayı olarak daha az olan bu araçlar önceden dolmaktadır. Talebinizi bize sitemizden online gönderebilirsiniz.

Kiralık Minibüs, Ercan Havalimanında kiralayabileceğiniz minibüslerimiz ile Kıbrıs gezinize ve otelinize yolculuğa başlayabilirsiniz.

kibris-kiralik-minibus

Ercan Havalimanı Minibüs Kiralama

Kıbrıs’ta küçük grubunuz için firmamızdan Ercan havalimanında kiralık minibüs alabilirsiniz. Şirketimizde 6 kişilik, 7 kişilik ve 8 kişilik Hyundai ve Mercedes marka minibüsler vardır. Ercan havalimanında minibüs kiralama taleplerinizi de bize iletebilirsiniz, Kıbrıs kiralık minibüs ayrıca fiyatlar için sistemimizi kullanabilirsiniz.

Kıbrıs’ta hizmet verdiğimiz minibüslerimiz , Mercedes ve Hyundai markadır. Araçlarımızın bakımlarını düzenli şekilde yapıp temiz ve düzgün şekilde hizmet vermeye özen göstermekteyiz. Kıbrıs kiralık minibüs sektörü içindeki en çok aranan firmalardan biriyiz.

Kiralık minibüsleriniz kaç kişiliktir?
Minibüslerimiz şöför ile birlikte 8 kişiliktir.

Hangi marka ve model minibüsler kiralıyorsunuz?
Minibüslerimiz Mercedes ve Hyundai markadır.

Ercan Havalimanında minibüs kiralayabilir miyiz?
Evet tabiki, internet sitemizden minibüs kiralama talebinizi gönderebilirsiniz.