Kıbrıs otobüs kiralama ve otobüs transfer ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz. Genel olarak özel gruplara, şirketlere ve turizm acentelerine kiralama yapılıyor. Otobüslerimiz şöförü ile birlikte maksimum 50 kişi kapasitelidir. Bu araçlarımız için fiyat teklifi isteyebilirsiniz, şöförüyle birlikte belirlediğiniz süreler dahilinde tüm Kıbrıs’ın heryerine gönderebiliriz.

Kıbrıs Otobüs Kiralama Hizmeti

Mercedes Travego marka otobüslerimiz Ercan Havalimanından Kıbrıs’ta tüm kongre taşımacılığı, transfer, gezi ve tur talepleriniz için yardımcı olabiliriz. Bu araçlarımız için önceden talep göndermenize ihtiyaç vardır.  Sayı olarak daha az olan bu araçlar önceden dolmaktadır. Talebinizi bize sitemizden online gönderebilirsiniz. Ayrıca sitemizin ana sayfasından KKTC Rent a Car hizmeti için fiyatlarımızı sorgulayabilirsiniz.

Kiralık Otobüs, Ercan Havalimanında kiralayabileceğiniz otobüslerimiz ile grubunuza özel tur transfer, gezi ve otelinize yolculuğa başlayabilirsiniz.

kibris-otobus-kiralama

Kıbrıs’ta hizmet verdiğimiz otobüslerimiz, Mercedes ve Neoplan markadır. Araçlarımızın bakımlarını düzenli şekilde yapıp temiz ve düzgün şekilde hizmet vermeye özen göstermekteyiz. Kıbrıs otobüs kiralama sektörü içindeki en çok aranan firmalardan biriyiz.

Ercan Havalimanından Otobüs Kiralayabilirmiyiz?

Evet, tabiki. Ercan Havalimanından başlayan transfer ver tur hizmeti verebiliriz, detaylar sitemizde.

Kıbrıs’ta otobüs kiralama ücretleri nelerdir?

Otobüs kiralama ücretleri, güzergaha ve programınıza göre değişmektedir. websitemizden veya telefon ile detayları bilgiler alabilirsiniz.

Otobüsleriniz kaç kişilik?

Kıbrıs’taki otobüsler 45-50 kişilik olabiliyor. Kişi sayınıza göre otobüs ayarlayabiliriz.