Acapulco otel araç kiralama yapmak isteyen müşterilerimiz için de hizmet verebiliriz, rezervasyon ile Ercan Havalimanından Acapulco otele kiralık araç getiriyoruz. Bu hizmetimiz için 1 gün öncesinden rezervasyon alıp aracı getirecek personelleri görevlendiriyoruz. Acapulco otel oto kiralama talebi olan müşterilerimize araç getirme tek yön ücreti, araç hem otelde alıp yine otelde bırakılacaksa çift yön ücreti alıyoruz.

Acapulco otel Girne’nin doğusunda bulunmaktadır ve Ercan Havalimanına yaklaşık 30km uzaklıktadır. Araç ile yol mesafe zamanı ortalama 25-30dk sürmektedir. Ercan Havalimanı ile arasında Girne dağ yolu dediğimiz yolu kullanarak en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Acapulco Otel Araç Kiralama ve Girne’de Tatil

Girne’de konaklayabileceğiniz en güzel otellerden biri olan Acapulco, kendine ait kum plajı ve adanın en büyük aqua park otelidir. Konumu ile de şehir merkezine yakın olan bu otel Girne’de tatil yapmak isteyen ziyaretçiler için mükemmel bir tercihtir.

Girne’de Gezilecek Yerler

  1. Girne Kalesi ve Çevresindeki Kafeler
  2. Bellapais Manastırı ve Panaromik Girne Manzarası
  3. Alagadi Sahili, Kaplumbağaların Plajı
  4. Karaoğlanoğlu Şehitliği
  5. St. Hilarion Kalesi
  6. Mavi Köşk, 1960’da yapılan lüks köşk.

Acaplulco Otel’e Kiralık Araba ile Ulaşım, Nasıl Gidilir?

Acapulco otel araç kiralama yaptınız, şimdi Acapulco otele nasıl ulaşılır? Ercan Havalimanından çıktktan sonra Lefkoşa tabelasını takip edip sola yani batıya dönüyorsunuz daha sonra çift şeritli yol üzerinde “Erülkü Süpermarket” tabelasını gördüğünüzde bir sonraki küçük çemberden beşparmak dağlarına dönüyorsunuz. Bu dağ yolu sizi acapulco otelin kavşağına kadar götürecektir. Diğer otellerde mi konaklıyorsunuz? Kıbrıs otelden araç kiralama sayfasına bir göz atınız.

Acapulco Otel, Girne’de Bulunmaktadır

Ercan Havalimanından en yakın konumdaki oteldir. Girne’nin doğusunda yer alır ve Girne şehir merkesine yakındır.

kıbrıs acapulco otel

Acapulco otele kiralık araç getirebiliyor musunuz?

Evet tabiki, rezervasyon ile acapulco otele kiralık araç getirebiliriz.

Acapulco otele ne kadar uzaklıktasınız?

Araçlarımız Ercan Havalimanında konumludur. Yol mesafemiz ortalama 45 dakikadır.

Acapulco otele araç getirme ücreti nedir?

Sistemimizden online rezervasyon yaptığınızda “Girne de kiralık araç” teslimi seçin, sistem size toplam ücretimizi verecektir. Tıklayın. https://www.ayazrentacar.com