Kıbrıs otel transfer, Ercan Havalimanından veya Kıbrıs otellerinden Kıbrıs taksileri arıyorsanız, doğru adrestesiniz. Size Kıbrıs otel transfer veya Kıbrıs şehir turu hizmeti verebiliriz.

Kıbrıs’ta Otel Transfer Ücretleri

Kıbrıs otel transfer ücretleri devletin belirlediği tarifeler ile taksimetre kullanmaktadırlar. Müşterilerinde görebileceği şekilde taksimetre açarak sizi gitmek istediğiniz yere ulaştırmaktadırlar. Eğer Kıbrıs taksi ücretleri ile seyahat etmek istemiyorsanız sizi sabit fiyatlarla otel transferi veya şehir turları yaptığımız şirketimizin sitesini ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. tıklayın kibristransfer.com

kibris taksileri

Kıbrıs’ta minibüs kiralama’da yapabilirsiniz, detaylı bilgiler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Kıbrıs minibüs kiralama

Ercan Havalimanı Otel Transfer

Kıbrıs taksi durakları, Kıbrıs adasının her şehrinde bir çok taksi durağı vardır. Özellikle şehir merkezlerinde, Girne taksi, Mağusa taksi veya Bafra taksi ile lKıbrıs’ın başkenti lefkoşa taksi durakları sizi gideceğiniz heryere Mercedes marka konforlu araçlar ile taşıyabilir.

Ercan Havalimanı taksi durağı haftanın 7 günü ve günün 24 saati hizmet vermektedir. Ancak çok yoğun olan durakta bazen araç bulmakta zorlanabilirsiniz. Size tavsiyemiz Kıbrıs’a gelmeden önce taksi veya otel transfer rezervasyonunu gelmeden önce yapıp aracınız hazır olarak sizi beklemesidir.