Kıbrıs lüks araç kiralama arıyorsanız şirketimiz size bu araçlardan sağlayabilir. KKTC‘de bulabileceğiniz kiralık lüks araçlar arasında genellikle Mercedes ve BMW markaları vardır.

Kıbrıs’ta Lüks Araç Kiralama Hizmeti

Kiralık lüks arabaların tümü otomatik vitesli ve üst modeldir. Kıbrıs lüks araç kiralama seçenekleri içinde ferrari veya porche ile diğer seçenekleri sitemizde bulabilirsiniz.

kibris luks arac kiralama

Kıbrıs’ta lüks kiralık araç markaları nelerdir?

En çok kiralanan lüks markalar Mercedes ve BMW’dir.

Kıbrıs araç kiralama, şirketimizin faaliyet alanı ve en önem verdiğimiz konumuz. Kıbrıs’a geliyorsanız araç kiralama seçeneğini mutlaka düşünmelisiniz. En ekonomik şekilde Kıbrıs’ı gezmenin tek yoludur. Toplu taşıma araçları yetersiz ve özellikle yaz aylarında 40 dereceyi bulan sıcakta komforlu bir Kıbrıs gezi rehberi sayfamızdan tatil planı yapmak istiyorsanız. Klimalı bir kiralık araç mutlaka size gereklidir.

Kıbrıs’ın en güzel gezilecek yerleri, Girne, Lefkoşa ve Mağusa şehirleridir. Sizlere tavsiyemiz aracınızı kiraladıktan sonra bir Kıbrıs’ta gezilecek yerler sayfalarımıza göz atıp bir program oluşturmanızdır. Planlı bir şekilde en uzak yer olarak bilinen Kıbrıs’ın uç noktası karpaz burnuna kadar gidebilirsiniz.

mercedes gla luks

Son olarak hangi firmadan araç kiralamaya karar vereceğiniz aklınızda bir soru olarak kaldıysa, firmamız hakkında size bir kaç bilgi vermek istiyoruz. Bu işlerimizin takibini severek ve özveriyle müşteri memnuniyeti için sık sık insiyatif alarak yapmaktayız. Sizi de Kıbrıs araç kiralama talebinizle birlikte müşterimiz olarak görmekten mutlu olacağız.