Şirketimizde kiralık motor maalesef yoktur.

Kıbrıs motor kiralama seçeneği Kıbrıs’a tatile gelenlerin aradığı kiralama çeşitlerinden biridir, ancak Kıbrıs’ta kiralık motor bulunmaz. Bizi aramadan önce kimde ve nerede var sorunuzun yanıtı için aşağıdaki detaylı yazımızı mutlaka okumalısınız.

Genel olarak sorulan ve aranan motor kiralama taleplerinden biridir. Kıbrıs’ta yaygın olarak motosiklet kiralaması yapılmamaktadır. Birkaç Kıbrıs motosiklet kiralama firması küçük cc’li scooter tarzı motor kiralama hizmeti vermeyi denesede birçok farklı sebeplerden ötürü kalıcı biz hizmet olarak kalmadı. Bunun yanısıra büyük motorlar hiç bir kiralık araç firmasında kiralık motosiklet olarak bulunmuyor.

kibris motor kiralama

Kıbrıs Motor Kiralama

Şirketimize sorulan soruların başında Kıbrıs motor kiralama hizmeti veriliyor mu? ya da nereden kiralanabilir? sorusudur. Kıbrıs adasının büyük olması, küçük scooter tarzı motorsikletlerin bu çapta büyük bir yeri gezmeye müsait olmamaları, ehliyetlerin sınıfının genelde motor sürmeye uygun olmadığından ayrıca ve en önemlisi motorsiklet, scooter tarzı araçlara kiralık olduğu için kasko sigortası yapılamaması sebebiyle Kıbrıs’ta motosiklet kiralama‘ya uygun şartlar oluşmuyor. Bizde firma olarak bu nedenle motor kiralama yapamıyoruz.

Kıbrıs Motosiklet Kiralama Fiyatları

Kıbrıs motosiklet kiralama yapılamadığı için sizlere önerimiz küçük sınıf ekonomik bir kiralık araç seçmenizdir. Ercan Havalimanında alıp yine Ercan Havalimanında bırakabileceğiniz kiralık araçlarımız en ekonomik tercih olacaktır. Kıbrıs’ta araç kiralama fiyatları için ana sayfamızdan tarihlerinize göre seçenek ve fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz. Kıbrıs araç kiralama fiyatları

kibris-motosiklet-kiralama

Kıbrıs’ta motosiklet kiralama yapılıyor mu?

Ercan Havalimanında motosiklet kiralama yapılmıyor ancak ekonomik sınıf araç kiralama yapabilirsiniz.

Kıbrıs’ta motor kiralama fiyatları nedir?

Motor kiralama fiyatları ile araç kiralama fiyatları bir birine çok yakındır.

Hangi şehirlerde motorsiklet kiralanır?

Motorsiklet kiralama firmaları tüm motorlarını kiralık araçlar ile değiştirmişlerdir.