Kıbrıs suv kiralama, yüksek sınıf araç kiralamak isterseniz Kıbrıs’ta kiraladığımız araçlarımız içerisinde SUV sınıfında Hyundai ix35 aracımız vardır.

Kıbrıs SUV Kiralama Modelleri

Kiralamak için suv model, jip diye bilinen modellerden arayan müşterilerimiz için Hyundai ix35 aracımızın özelliklerini aşağıdan okuyabilirsiniz.

 • Otomatik
 • Klimalı
 • Anahtarsız Çalıştırma

SUV Model Hyundai ix35

hyundai ix35 suv

Hyundai ix35 bozuk yollarda bile insanı yormayan süspansiyon özelliğine sahip yol tutuşu ile öne çıkmaktadır.

Hyundai ix35 yakıt tüketimi araç ile yapılan testlerde oldukça başarılı sonuçlar verdi. Aracın güçlü bir torka sahip olduğunu, 135 beygir gücünde bulunduğunu hatırlatalım. Hyundai ix35 yakıt tüketimi kasa ağır olması sebebiyle biraz daha fazla yakmaktadır. Hyundai bütün modellerde olduğu gibi bu aracın donanımı içinde oldukça cömert davranmış. Örnek olarak açılabilir cam tavan, anahtarsız çalıştırma, geri görüş kamerası ve koltukların deri olması gibi oldukça güzel donanım özellikleri bulunmaktadır.

Ayaz rent a car’dan Kıbrıs’ta aradığınız SUV veya Jeep model araçlarımızdan kiralamak isterseniz sitemizin ana sayfasından tarihlerinizi seçerek fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Ayrıca diğer tüm model araçlarımız için Kıbrıs araç kiralama sayfamıza göz atabilirsiniz.

kiralik hyundai

Kıbrıs SUV Kiralama, Günümüzde her geçen gün daha fazla tercih edilmeye başlanan ve önemli bir araç tipi olan SUV, açılım olarak Sport Utility Vehicle’dır. Türkçe karşılığı ise Sportif Amaçlı Taşıt’tır. Ancak burada dikkat çeken SUV araçların özellikleri olduğu için, genel özelliklerinin net bir şekilde bilinmesi gerekir. Yerden yüksek, arazide ve şehir içinde kullanılabilmesi sebebi ile SUV araçların kiralama ve satın alım oranları yüksektir. Peki, Kıbrıs SUV kiralama olanaklarına bakacak olursak, SUV araçların kiralanma sebepleri nelerdir?

Neden SUV Araç Kiralanır?

Ağır ve zor hareket kabiliyetine sahip olan araçlar artık SUV olarak adlandırılıyor. Ancak bu çok yanlış. Aslında çok aksi bir durum var. Bu durum kelime anlamında da net bir şekilde karşımıza çıkıyor. Çünkü yerden yüksek olması ve sahip olduğu motor gücü, SUV araçların hareket ve hız kabiliyetlerini artırmaktadır. Zaten genel anlamda tatillerde kiralanma oranları da bu sebeple fazla olur. Peki, SUV araç kiralamadan önce bilinmesi gerekenler nelerdir?

 • SUV, diğer benzer araçlara göre daha yüksek bir motor gücüne sahiptir.
 • Of-road kapasitesine baktığımızda, oldukça yüksektir. Peki, of-road nedir? Yol dışı demektir. Yani yol dışındaki arazi şartlarında bile hareket edebilme kabiliyeti. SUV araçların bu özelliği oldukça yüksektir.
 • Aracın içeriğine bakacak olursak, şehir içi ve arazilerde rahatlıkla kullanılabileceğini net bir şekilde söyleyebiliriz.
 • Yerden yüksektirler. Bunun nedeni de, of-road kapasitesinin yüksek olmasıdır. Ancak sıradan bir araç ile aynı kapasitededir. Yerden yüksek olması, hareket kabiliyetine herhangi bir etki yapmaz.
 • Arkadan itişli veya önden çekişli modelleri karşımıza çıkar. Tam anlamı ile 4×4 demek elbette ki yanlış olacaktır.
 • SUV modeldeki araçların pek çok çeşidi vardır. Ancak hepsinin genel adı SUV’dur. Burada yapılan hata ise, hepsine Jeep denilmesidir. Aksine Jeep, bir İngiliz otomobil markasıdır. Kıbrıs Jeep Kiralama için tıklayın.

Yukarıdaki bilgiler ışığında SUV standartlarındaki otomobillerin değeri net bir şekilde ortaya konulmaktadır. Ancak temelde hata yapılan konu, hepsine Jeep denilmesidir. Normalde hepsine SUV, Jeep markasının otomobillerine Jeep denilmesi gerekir. Peki, Kıbrıs SUV kiralama konusunda uzman ve Kıbrıs’ın profesyonel araç kiralama firması olan Ayaz Rent A Car firmamızda bu hususta nasıl bir hizmet sunulmaktadır. Sizlere bunlardan bahsedelim.

Kıbrıs SUV Kiralama Hizmeti

SUV tipi araçların kullanım alanları çeşitlidir ve bu çeşitlilik, Kıbrıs’ta harika olanakları ortaya çıkarır. Peki, nasıl? Elbette ki hem şehir içi, hem de arazi aracı olmasından dolayı. Bu nedenle tam anlamı ile joker bir araç olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. İşte Kıbrıs araç kiralama firması olarak Ayaz Rent A Car firmamızdan, SUV araç kiralama şansına sahipsiniz. Peki, kiralama sürecinde hangi değerleri bilmeniz gerekir?

 • Firmamızda, pek çok farklı modelde SUV araçlar bulunmaktadır. “Araç Kiralama Fiyatları” isimli içeriğimizde, genel olarak fiyat politikaları ile ilgili tüm değerlendirmeleri öğrenebilirsiniz.
 • Araçlar, kiralama sözleşmesi yapılarak teslim edilmektedir. Kiralama sözleşmesi ise karşılıklı anlaşma çerçevesinde gerçekleştirilmektedir.
 • Kiralama işlemi gerçekleştirildikten sonra, talep etmeniz durumunda araç Ercan Havalimanı’nın önüne kadar getirilmektedir.
 • Araçların tamamı bakımlı ve gerekli sterilizasyon çalışmalarından geçirilmiştir. Tüm Kovid-19 önlemleri eksiksiz bir şekilde alınmaktadır.

Yukarıda, SUV araç kiralama standartlarımız ile ilgili genel bilgileri siz değerli müşterilerimize aktardık. Bu çerçevede Ayaz Rent A Car firmamızdan profesyonel araç kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Kıbrıs SUV kiralama hizmetimiz, alanında uzman personeller, profesyonel hizmet odağı ve daha fazlası ile ortaya konulmaktadır. Bu nedenle Ayaz Rent A Car firmamız Kıbrıs’taki yerel araç kiralama firmaları arasında yer alır. Eğer daha detaylı bilgi almak isterseniz de, Ana Sayfa’mızda bulunan formu doldurabilir veya bize telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.