Ercan Havalimanı, Kıbrıs’a geleceğinizde kullanacağınız tek havalimanıdır. Kıbrıs’a gelişinizde firmamızdan 7/24 rezervasyon yaparak araç kiralayabilirsiniz. 8 yıldır Ercan Havalimanı Araç Kiralama servisi verdiğimiz yerde, temiz ve bakımlı araçlarımızdan kiralayabilirsiniz. Sitemiz üzerinden online talep göndermeniz yeterlidir.

Ercan Havalimanı, Kuzey Kıbrıs’ın (KKTC’nin) tek sivil havalimanıdır.

KKTC’yi Ziyaret Edecek Olan T.C. Vatandaşları, Kimliğini Yenilemek Zorundadır.

Ercan Havalimanına nasıl gelinir? Kıbrıs’a nasıl gidilir isteyenlerin kullanabileceği ve KKTC’deki tek havalimanına Türkiye üzerinden birçok şehirden tarifeli uçak seferleri bulunmaktadır. Özellikle; İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Gazi Antep ve diğer merkez illerden Türk Hava Yolları, Anadolujet ve Pegasus havayollarına ait uçaklarla kıbrıs uçak bileti alıp gelebilirsiniz. Havalimanı nerededir? Kuzey Kıbrıs’ın merkezinde Lefkoşa’ya 15km uzaklıktadır. Ercan Havalimanı ulaşımı için araç kiralayabilirsiniz, Ercan Havalimanı Rent a Car kalacağınız otele taksi ile transfer hizmeti alabilir. veya şehir merkezlerine toplu taşıma hizmeti veren otobüs şirketi ile seyahat edebilirsiniz.

Ercan Havalimanı Uçuş Bilgileri

Ercan Havalimanı Uçuş Bilgileri

Ercan Havalimanı uçuş bilgileri, canlı olarak havalanına gelen ve gidecek olan uçakların, vaktinde veya rötarlı iniş ve kalkış bilgilerini bu ...
ercan havalimanı araç kiralama

Ercan Havalimanı Araç Kiralama Şirketleri

Firmamız Ercan havalimanı araç kiralama şirketleri için ayrılmış A otoparkı içerisinde, A8 alanında yeri mevcuttur. Müşterilerimize rezervasyon ile 7/24 Kıbrıs ...

Ercan Havalimanı nerededir?

Ercan Havalimanı, Kuzey Kıbrıs’ın tam ortasında Başkent Lefkoşa’da bulunuyor. Lefkoşa şehir merkezine 25km, Girne Merkeze 40km ve Mağusa’ya 55km uzaklıktadır.

Ercan Havalimanına nasıl gidilir?

Ercan Havalimanına en kolay ulaşım yolu kiralık araç iledir. Ancak şehir merkezlerinden toplu taşıma otobüsleri ve merkezlerdeki taksi duraklarından da ulaşılabilir.

Ercan Havalimanı

Ercan Havalimanı Konumu Haritada Nerede?

Ercan havalimanı rent a car ihtiyacınız aklınıza gelebilecek ilk şirketlerden biriyiz, tüm araçlarımız havalimanında teslim edip alabileceğiniz konumda çok kısa bir yürüşle gelebileceğiniz yerimizdeyiz. Adanın tek halimanı olan Ercan Havalimanı Lefkoşa şehir merkezine 15km mesafededir. Kısacası Ercan Havalimanı araç kiralama şirketi olarak hizmet veriyoruz. Ayaz rent a car mevcut sistemi ile havalimanında 7/24 araç teslimi yapabilmektedir.  » ayazrentacar.com

Ercan Havalimanı çıkış kapısında sizleri bekleyen personellerimiz, geldiğinizde sizleri araçların yanına götürmektedirler. Daha sonra gerekli olan aracın belirlenmesi ve faturaların kesilmesi ile kiralık aracınıza kavuşabilirsiniz. Araçların kiralanması sonrasında her türlü bilgiyi ve şartları personellerimizden öğrenme şansına da sahipsiniz. Çünkü Ayaz Rent A Car olarak ilk önemli hedefimiz, sizlerin memnuniyetidir.

Havalimanında herhangi bir karşılaşmanın olmaması durumları da mevcuttur. Bu durumlarda 7/24 bizlerle iletişime geçme şansına sahip olursunuz. Her türlü konuda da bizlerle iletişime geçebilir, tüm avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Kıbrıs’ın havalimanı olarak dikkat çeken Ercan Havalimanı, uluslararası bir havalimanı olup, Kıbrıs’ın gereksinimini karşılamaktadır. Sizler de Kıbrıs’a geldiniz ve Ercan havalimanına inip, tatilinize başlamak mı istiyorsunuz? Bunun için size bir önerimiz var. Araç kiralayın ve Kıbrıs’ı bu şekilde daha eğlenceli olarak keşfedin. Çünkü bu şekilde Kıbrıs havaalanı araç kiralama size avantaj sunuyor. Peki, havalimanına indikten sonra, araç kiralama hizmetinden nasıl yararlanabilirsiniz. Gelin size bundan bahsetmeye çalışalım.

Kıbrıs’ın yerel firması olarak dikkat çeken ve bu süreçte en iyi şekilde hizmet veren bir firma var.

“Ayaz Rent A Car”

Kıbrıs Ercan Havalimanı Araç Kiralama Hizmeti

Bu firmanın en önemli özelliği de, müşteri memnuniyeti. Yani profesyonel hizmetin en önemli adresi. Peki, Ayaz Rent A Car, Lefkoşa araç kiralama hizmetini verirken, hangi değerleri ön planda tutuyor? Havalimanından kiralama hizmeti veriyor mu?

  • Ayaz Rent A Car ile daha önce iletişime geçerek, araç kiralama talebinizi belirtirseniz, o halde havalimanından araç kiralama hizmetini alabilirsiniz. Çünkü profesyonel hizmet çerçevesinde, araç teslimi havalimanından gerçekleştiriliyor.
  • Sözleşme, gerekli talepler ve daha fazlasını, Ayaz Rent A Car ile iletişime geçtikten sonra öğrenmeniz çok kolay. Bu nedenle Kıbrıs’a geldikten sonra aracınız ayağınıza kadar gelecektir.
  • Eğer Ayaz Rent A Car’ın merkezinden araç kiralama isterseniz de, o halde misafirimiz olabilirsiniz. Size gerekli bilgiler ile beraber talep ettiğiniz aracı kiralayarak, memnuniyetinizi sağlarız.

Kıbrıs’ın dilinde olan ve en çok tercih edilen araç kiralama firması; elbette ki Ayaz Rent A Car. Çünkü bizim için önemli olan güvenli ve garantili bir hizmet. Peki, bunu nasıl sağlıyoruz? Tabi ki müşterimiz ile karşılıklı anlaşmaya vararak. Politikamızı bu şekilde ilerlettiğimiz için de, her daim kendimizi kanıtlamayı başardık. Sizler de bize ulaşarak, hizmetlerimiz ile ilgili tüm değerlendirmeleri öğrenebilirsiniz. Bununla beraber instagram.com/ayazrentacar adlı İnstagram hesabımızdan da güncel bilgileri öğrenmeniz mümkün.

kibris-havaalani-arac-kiralama

Kıbrıs’ta Araç Kiralamak Neden Önemlidir?

Hoşça vakit geçirmek ve dinlenmek için, rekreatif faaliyetler gerçekleştiririz. Peki, nedir rekreatif faaliyetler? Elbette ki boş zamanı değerlendirme faaliyetleri. İşte burada Kıbrıs’ı keşfetmenin önemi ortaya çıkar. Bizler de araç kiralayarak Kıbrıs’ı etkin bir şekilde gezebilmeniz için, Kiralık Araç ile  “Kıbrıs’ta gezilecek yerler” adlı içeriğimizi hazırladık. Bu içerikte, Kıbrıs’a ait olan ve şehirsel olarak sınıflandırılmış destinasyonlara ulaşabilirsiniz. Peki, Kıbrıs’ta neden araç kiralamalıyım? Bu durum, aşağıdaki modüllerde olduğu üzere çok açık.

Kıbrıs, doğası ve tarihi ile medeniyetlere de ışık tutmuş bir ada konumundadır. Adanın tümüne hâkim olan bu tarihi doku, doğal güzellikler ile parlamıştır. Peki, siz bu kadar güzelliği bir tur organizasyonu veya toplu taşıma araçları ile gezebileceğinizi düşünüyor musunuz?
Tatil için tercih edilen rotaların başında Kıbrıs ilk başta gelir. Peki neden? Tabi ki turistler için tüm imkânları sunması sebebi ile. Güzel bir tatil geçirmenin temel sebebi de seyahat etmektir. İşte araç kiraladığınızda, özgür bir seyahat geçirmeniz mümkün.
Tatilinizi planlayarak geçirirsiniz, evet ama planların tamamına uymak da sizi kısıtlar. Bunun için planlarınıza riayet ederek, tatilin akışına göre yeni planlar yapmalısınız. Mesela bir piknik. Peki, siz bir tarihi yerine gezerken bunu yapabilir misiniz? Hayır. Çünkü piknik malzemeleriniz yok. Araç kiralayarak bir seyahat geçirirseniz, işte bu imkânınız olacak. Çünkü tüm malzemeler bagajınızda, yani elinizin altında olacak.

Yukarıda da kısa ve net bir şekilde anlatıldığı üzere, araç kiralamak özgürlük hissi getirir. Siz de kendinizi boşuna sıkmayın, sıkılmayın. Doyasıya gezin ki boş zamanınızı değerlendirmiş olun. Eğer bunu yapmazsanız, bir otele tıkılarak tatilinizi geçirmiş olacaksınız. “Her Şey Dâhil” denen bir konseptin parçası olacaksınız. Ancak ne yazık ki “Her Şey Dâhil” çok kötü bir tatil seçeneği. Sizin tatilinize, otel değil, siz karar vermelisiniz. Bu nedenle Ayaz Rent A Car ile iletişime geçin ve daha tatilinizi yapmadan, planlarınızı yapmaya başlayın.

Ayaz Rent A Car Farkı, Kıbrıs’ı Keşfetmeye Yeter

Eğlencenin farkını yaşamak ve arkadaşlarınız veya aileniz ile doyasıya gezmek ister misiniz? Bir de farkı yaşamak için güzel bir araç da kiralarsanız… İşte o zaman bu sorunun cevabı “evet” olacaktır. Şimdi beraber bu yola çıkmaya ne dersiniz? Sizin için önem verdiğimiz tüm değerler ile eğlenceyi sonuna kadar yaşayacaksınız. Bunun için aşağıdaki tüm avantajları size sunuyoruz.

  • Kıbrıs havaalanı araç kiralama size avantaj sunuyor. Bu avantajı da sizin için onlarca seçenek arasından sunuyoruz.
    Seçtiğiniz aracı tüm güvenlik entegrasyonları ile size veriyor ve yanınıza gelerek aracı teslim alıyoruz. Ya da araç bırakma noktasına aracınızı kolay bir şekilde bırakabiliyorsunuz.
  • Fiyat konusunda size en iyi deneyimi yaşatmanın yanında, Kıbrıs’ı keşif için öneriler sunuyoruz.
  • Karşılıklı bir sözleşme yapıp, bu sözleşmeye göre hareket ediyoruz.
  • Sizin memnuniyetinizi düşünüyor ve hiçbir şekilde olumsuzluk ile sizi karşı karşıya bırakmıyoruz.

Kıbrıs’ın yerel ve en tecrübeli firmalarından biri olarak, size en iyi deneyimi yaşatmak, ilk ve en önemli hedefimiz. Sizler de “Kıbrıs havaalanı araç kiralama size avantaj sunuyor” sloganı çerçevesinde bizleri tercih edebilirsiniz. Üstelik bu süreçte size gerekli önerileri de vererek, son derece aktif ve eğlenceli bir tatil geçirmeniz için destek oluyoruz. Çünkü biz, sizin için varız.