Ercan Havalimanı, Kıbrıs’a geleceğinizde kullanacağınız tek havalimanıdır. Kıbrıs’a gelişinizde firmamızdan 7/24 rezervasyon yaparak araç kiralayabilirsiniz. 17 yıldır Ercan Havalimanı Araç Kiralama servisi verdiğimiz yerde, temiz ve bakımlı araçlarımızdan kiralayabilirsiniz. Sitemiz üzerinden online talep göndermeniz yeterlidir.

Kuzey Kıbrıs’taki Ercan Havalimanı

KKTC’nin turizm amaçlı kullanılan tek havalimanıdır ve Lefkoşa’dadır.

KKTC’ye gelecek T.C. vatandaşlarının (0 yaş ve üzeri bebekler dahil tüm çocuklar için resimli) yeni tip çipli kimlik veya pasaport ile giriş yapması gereklidir.

Ercan Havalimanına nasıl gelinir? Kıbrıs’a nasıl gidilir isteyenlerin kullanabileceği ve KKTC’deki tek havalimanına Türkiye üzerinden birçok şehirden tarifeli uçak seferleri bulunmaktadır. Özellikle; İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Gazi Antep ve diğer merkez illerden Türk Hava Yolları, Anadolujet ve Pegasus havayollarına ait uçaklarla kıbrıs uçak bileti alıp gelebilirsiniz. Havalimanı nerededir? Kuzey Kıbrıs’ın merkezinde Lefkoşa’ya 15km uzaklıktadır. Ercan Havalimanı ulaşımı için araç kiralayabilirsiniz, Ercan Havalimanı Rent a Car kalacağınız otele taksi ile transfer hizmeti alabilir. veya şehir merkezlerine toplu taşıma hizmeti veren otobüs şirketi ile seyahat edebilirsiniz.

Ercan Havalimanı Uçuş Bilgileri

Ercan Havalimanı Uçuş Bilgileri

Ercan Havalimanı uçuş bilgileri, canlı olarak havalanına gelen ve gidecek olan uçakların, vaktinde veya rötarlı iniş ve kalkış bilgilerini bu ...

Ercan Havalimanı nerededir?

Ercan Havalimanı, Kuzey Kıbrıs’ın tam ortasında Başkent Lefkoşa’da bulunuyor. Lefkoşa şehir merkezine 25km, Girne Merkeze 40km ve Mağusa’ya 55km uzaklıktadır.

Ercan Havalimanına nasıl gidilir?

Ercan Havalimanına en kolay ulaşım yolu kiralık araç iledir. Ancak şehir merkezlerinden toplu taşıma otobüsleri ve merkezlerdeki taksi duraklarından da ulaşılabilir.

Ercan Havalimanı

Ercan havalimanı rent a car ihtiyacınız aklınıza gelebilecek ilk şirketlerden biriyiz, tüm araçlarımız havalimanında teslim edip alabileceğiniz konumda çok kısa bir yürüşle gelebileceğiniz yerimizdeyiz. Adanın tek halimanı olan Ercan Havalimanı Lefkoşa şehir merkezine 15km mesafededir. Kısacası Ercan Havalimanı araç kiralama şirketi olarak hizmet veriyoruz. Ayaz rent a car mevcut sistemi ile havalimanında 7/24 araç teslimi yapabilmektedir.  » ayazrentacar.com

Ercan Havalimanı çıkış kapısında sizleri bekleyen personellerimiz, geldiğinizde sizleri araçların yanına götürmektedirler. Daha sonra gerekli olan aracın belirlenmesi ve faturaların kesilmesi ile kiralık aracınıza kavuşabilirsiniz. Araçların kiralanması sonrasında her türlü bilgiyi ve şartları personellerimizden öğrenme şansına da sahipsiniz. Çünkü Ayaz Rent A Car olarak ilk önemli hedefimiz, sizlerin memnuniyetidir.

Havalimanında herhangi bir karşılaşmanın olmaması durumları da mevcuttur. Bu durumlarda 7/24 bizlerle iletişime geçme şansına sahip olursunuz. Her türlü konuda da bizlerle iletişime geçebilir, tüm avantajlardan faydalanabilirsiniz.