Kıbrıs villa kiralama, adaya tatile gelenlerin ilk tercihi olarak değişti. Özellikle havuzlu villalara talepler artarken. Kıbrıs’ta villa kiralama popüler tatil seçenekleri arasında yerini aldı. Kıbrıs’ta tatil şirketimiz araç kiralama, yat kiralama, özel transfer ve çeşitli kiralama seçeneklerine ek olarak villa kiralama hizmeti vermeye başlamıştır. Havuzlu ve tatil için hazır hale getirdiğimiz villalarımız için websitemiz üzerinden kiralama seçenekleri sunuyoruz.

Kıbrıs Villa Kiralama ile Kıbrıs Tatili

Kıbrıs’ta tatile gelen birçok ziyaretçi artık sağlık açısından da özel olarak konaklayabileceği, özel tatil seçeneklerini tercih ediyor. Kıbrıs villa kiralama, size özel havuzlu ve konforlu bir tatil imkanı sağlayacaktır. Kıbrıs’ta genel olarak Girne bölgesinde bulunan lüks bir ev ortamı ve özel tatil seçeneklerini villa kiralama ile huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz.

Kıbrıs villa kiralama, Kıbrıs’ta tatil yapmak isteyenlerin en çok tercih ettikleri tatil türlerinden biridir. Kıbrıs’ta tatil için Türkiye’den ve Avrupa ülkelerinden bir çok ziyaretçi özellikle sayı olarak kalabalık grup veya aileler villa kiralamayı tercih etmektedirler.

Kıbrıs’ta Havuzlu Kiralık Villa

Kıbrıs’ta havuzlu kiralık villalar en çok tercih edilen ve aranan villalardır. Bu villalar özel oldukları için ve kalabalıktan uzak bir tatil tercih edenler için en güzel seçenektir. Kıbrıs’ın bir ada ülkesi olması ve yüksek apartmanlardan çok villaların olması bu turizm şeklini uygun bir ortam olarak oluşturmaktadır.

kibris villa kiralama

Kıbrıs Günlük Villa Kiralama ve Kiralık Villa Tatili

Kiralık villa tatili, otel tatillerine kıyasla çok daha farklı özelliklere sahip olacaksınız. Sadece siz ve sevdikleriniz ile birlikte konaklayacağınız, her şeyin size ait olduğu kusursuz bir villa tatili geçirmek istiyorsanız,  kalabalıktan ve gereksiz stresten uzakta, yalnızca sevdikleriniz ve kendiniz ile geçireceğiniz, güne başladığınızda, dilediğiniz saatte kahvaltınızı yapacak, istediğiniz her an tamamen size özel yüzme havuzunuzu kullanabileceksiniz.

Kendiniz ile baş başa kalacağınız bir tatil deneyimi yaşamak istiyorsanız Kıbrıs villa kiralama alternatifi, her anı size ait olan bir tatil imkânı sağlayacak. Ayrıca firmamızdan Girne’de araç kiralama veya Lefkoşa’da araç kiralama yapabilirsiniz.

Kıbrıs kiralık villalar içerisinde, balayı çiftleri için özel olarak tasarlanmış, butik ve romantik mimariye sahip olan seçeneklerde vardır. Ailenizin her üyesi ile güzel bir tatil sizi bekliyor çocuklu ailelerin özel olarak düşünüldüğü çocuk dostu villalarda, özel çocuk havuzu ve pek çok farklı detaylar bulunmakta. Sadece siz ve beraberinizdeki sevdiklerinize ait olacak kiralık villalarda, evinizde nasıl hissediyorsanız, aynı şeyleri hissedeceğinize emin olabilirsiniz. Kıbrıs’ta sevdikleriniz ile birlikte keyifli anlar geçireceksiniz.

kıbrıs günlük villa kiralama

Kıbrıs’ta Villa Kiralama ve Araç Kiralama

Kıbrıs’taki villanıza karar verdikten sonra mutlaka sistemimiz üzerinden araç kiralama talebinizi de gönderin. Özel villalarda konaklarken ulaşım için bir araca ihtiyacınız olacaktır. “Ayaz rent a car” olarak Kıbrıs havalimanında sizlere kiralık aracınızı teslim edebiliriz, yine dönüşte de havalimanında aracınızı bırakarak evinize huzurla dönebilirsiniz.

Kıbrıs villa kiralama fiyatları nedir?

Villaların özelliklerine göre; havuzlu, dağ ve deniz manzaları gibi fiyatlamalar yapılmaktadır.