Girne, Kuzey Kıbrıs’ın turizm şehridir. En çok görülecek ve gezilecek yerler burdadır. Ayrıca en kalabalık şehirdir. Ercan Havalimanına yaklaşık 45km uzaklıktadır. 7/24 hizmetinizdeyiz. Girne araç kiralama yapmak isteyen müşterilerimiz için Ercan havalimanından teslim edecek şekilde kiralama hizmet verebiliriz, rezervasyon ile Ercan Havalimanından Girne’ye kiralık araç getiremiyoruz. Girne’de ek araç getirme ücretleri ile ve önceden rezervasyonla araç kiralama hizmeti bulunabilir.

Girne’de Araç Kiralama Fiyatları

Girne araç kiralama hizmeti için önceden rezervasyon alıp aracı getirecek şirketleri otelinizin resepsiyonundan öğrenebilirsiniz. Girne’de oto kiralama talebi olan misafirler araç getirme tek yön ücreti, araç hem Girne’de alıp yine Girne’de bırakılacaksa çift yön ücreti ile kiralık araç bulma imkanına sahiptirler.

Girne’ye araç ile nasıl gidilir? Girne Nerededir? Harita Konumu, Yol Tarifi

Girne’ye nasıl gidilir? önce Kıbrıs’a nasıl gidilir? yazımızı okuduktan sonra, Ercan Havalimanından Girne’ye 2 yoldan ulaşılabilir. Kısa ve trafik olmayan ancak çift şerit olmadığından dolayı tehlikeli diye tavsiye etmediğimiz dağ yolu, diğeri de Lefkoşa şehir merkezi içinden geçen çift şerit yoldan Girne araç kiralama hizmetimiz ile gidilebilir.

Girne, Kıbrıs adasının turizm merkezidir. Kıbrıs otellerinin %80’i buradadır. Girne araç kiralama taleplerinizde websitemizden önceden kiralık araç rezervasyonunuzu yaparak tatilinizde Kıbrıs’ı keşfedebilirsiniz.

Girne Otelden Araç Kiralama

Girne’de otelden araç kiralama için ve konaklayabileceğiniz bir çok otel Girne’de bulunmaktadır. Acapulco otel ve Cratos otel bunlardan 2 tanesidir. Akdeniz’in üçüncü büyük adası konumunda olan Kıbrıs’ın güzide şehirleri arasında ilk sırada Girne gelir. Çünkü Girne’nin gerek önemli limanlara ve marinaya sahip oluşu, gerekse de ışıltılı bir gün geçirilmesi için olanak vermesi, insanların Girne’yi ziyaret etmesine sebep olmaktadır. Girne Rent a Car hizmeti için biz size yardımcı oluyoruz.

Peki, Girne’yi yalnızca bu şekilde özetlemek ne kadar doğru? Elbette ki yeterli değil. Bunun yanında, Girne’nin tarihi ve doğal güzelliklere sahip oluşu, Kıbrıs’taki en önemli destinasyonlar arasında girmesine sebep olmuştur. Bir de bu güzel şehri en iyi şekilde gezebildiniz mi, o zaman tatiliniz harika bir hal olmuş oluyor. İşte bu tatilde de Girne araç kiralama hizmetini alırsanız, o zaman da tatilinizde dilediğiniz rotada, dilediğiniz kadar kalabilirsiniz. Aşağıdaki otelleri incelerken unutmayın! Kıbrıs otelden araç kiralama seçeneğini her otelden kullanabilirsiniz.

 • Cratos Premium Hotel
 • Acapulco Hotel
 • Merit Crystal Hotel
 • Merit Park Otel
 • Rocks Otel
 • Oscar Otel

Girne bir liman şehridir ve liman şehri olması sebebi ile de günün her saatinde insanların uğrak noktası olur. Hal böyle olunca turistler için de önemli bir tercih olması, şehirde farklı hizmetleri ortaya çıkarmıştır. Bu hizmetlerden biri de araç kiralamadır. Girne araç kiralama hizmeti alıp, bir de kendinize önemli tatil rotası hazırladıysanız, o zamanda tatilinizde sizi muhteşem anlar bekliyor olacaktır. Peki, Girne’de araç kiralayarak, yaşanabilecek avantajlar nelerdir?

 • Girne, içerisinde bir marinaya sahip olan şehirdir. Marinanın etrafını çevreleyen pek çok balık restoranına ek olarak, canlı müziği en iyi şekilde yaşayabileceğiniz barlar, sizler için harika bir seçenek olacaktır.
 • Kıbrıs’ın doğasını Girne’den anlamak mümkündür. Çünkü Girne, Kıbrıs’ın en neşeli ve kendine münhasır şehirleri arasında yer alır. Mutlaka tatil rotaları arasına eklenmesi gerekir.
 • Şehri gezerken, size tarihi duygular yaşatacak ve kendinizi önemli hissettirecek pek çok eser bulunur. Bu eserleri, dilediğiniz kadar görüp, inceleyerek, her türlü faydayı elde edebilirsiniz.
 • Dilediğiniz noktada mola verip, dilediğiniz yöne hareket edebilir, en önemlisi de kendi tatilinizi, kendiniz yaşayabilirsiniz.

Yukarıdan da anlaşılacağı üzere, Girne araç kiralama hizmeti bu sebepten ötürü çok önemlidir. Bu nadide hizmetten yararlanmak, her türlü faydayı elde etmek ve en önemlisi de doyasıya bir tatil geçirmek için, sizleri Ayaz Rent A Car firmasının avantajlarından yararlanmaya davet ediyoruz. Müşteri memnuniyeti, kalite standartları, güvenilir hizmet ve daha pek çok değer, firmamız aracılığı ile siz değerli müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

Girne’de tatilinizi geçirmek ve bu tatili avantajlı bir şekilde noktalamak ister misiniz? Bunu herkes ister. Peki, nasıl olacak? Elbette ki araç kiralama hizmeti alarak. Kıbrıs’ın lider araç kiralama firmaları arasında yer alan Ayaz Rent A Car, bu konuda sizin her daim yanınızda yer alıyor. Üstün hizmet deneyimi, çalışma prensibi ve avantajlı hizmetleri, sizlere en iyi araç kiralama hizmetlerini sunacaktır. Peki, Girne araç kiralama hizmeti ile elde edilen fark nedir?

 • Girne’nin tarihini ve doğasını dilediğiniz gibi gezebilmek,
 • Seyahat rotalarında, beklemek, gezmek ve farklı eğlence ile etkinliklere katılmak,
 • Grup halinde, konforlu ve hızlı bir şekilde seyahat edebilmek,
 • Rahatlığı en iyi şekilde hissetmenin yanında, farklı deneyimler yaşamak,
 • Tatil rotasını belirlemek ve turların belirlediği rotalara baki kalmamak,
 • Tarihi ve doğal güzellikleri dilediğiniz gibi gezebilmek ve istediğiniz yerde istediğiniz kadar durmak, araç kiralayarak elde edebileceğiniz faydalar arasında yer almaktadır.

Eğlenceli ve doya doya geçireceğiniz bir tatil için, Ayaz Rent A Car her daim sizin yanınızda yer alıyor. Ayaz Rent A Car’ın üst düzey hizmeti ve yukarıda bahsedilen faydaların tamamını elde edeceğiniz için, güzel bir tatil noktasında en önemli adımı atmış olacaksınız.

girne arac kiralama

Neden Girne’de Kiralık Araç Tercih Edilmelidir?

Ayaz Rent A Car, araç kiralama sektörünün, Kıbrıs’taki lider firmaları arasında yer almakta ve bu sebepten ötürü her daim tercih edilmektedir. Tercih edilmesine etki eden özellikleri, sağladığı avantajlar, tecrübesi ve bunun akabinde pek çok olumlu etken, Ayaz Rent A Car’ın ön planda olmasına yardımcı oluyor. Peki, Ayaz Rent A Car olarak markalaştığımız Kıbrıs’ta, sizlere nasıl hizmet veriyoruz? Neden bizi tercih etmelisiniz?

 • Kiralık araçların seçeneğinin fazla olması,
 • Müşteri memnuniyetinin her daim ön planda tutulması,
 • Güvenli ve bir o kadar da standartların üzerinde hizmet verilmesi,
 • Verilen hizmetin, karşılıklı memnuniyet ve anlaşma ile nihayete erdirilmesi,
 • Girne araç kiralama sözleşmesinin, iki taraf için de uygun olarak hazırlanması,
 • Kiralanan araçların her türlü bakımının yapılmış olması,
 • Alanında uzman personeller ile çalışılması,
 • Kiralanan araçların, Ercan Havalimanı’nda dahi size teslim edilmesi,
 • Her türlü özellikte aracın bulunması,
 • Girne’ye yönelik önemli seyahat rotalarından bahsedilmesi ve bununla beraber pek çok farklı seçenek, sizi Girne araç kiralama konusunda ön plana çıkaracaktır.

Ayaz Rent A Car olarak bizleri tercih etmeniz durumunda, yukarıdaki faydaları elde edebilir, herhangi bir problem ile de kesinlikle karşı karşıya kalmazsınız. Çünkü firmamız bu alanda uzun yıllardır hizmet veriyor ve tecrübesi ile müşterilerinin yüzlerini güldürmeye devam ediyor. Bu sebepten ötürü bizleri tercih etmeniz durumunda, güzel bir tatil için de en iyi adımı atmış olacaksınız. Gelin bu güzel hedefte birlikte yol alalım. Size araçlarımız ile konforu en iyi şekilde aktaralım.

Girne’de Araç ile Gezilecek Yerler

Girne, Kıbrıs’ın en önemli liman şehirleri arasında yer aldığı için, turistik destinasyonlar kapsamında değeri de oldukça yüksektir. Peki, Girne araç kiralama yaparak, aktif bir Kıbrıs gezi rehberiile plan oluşturabilir miyim? Elbette. Size Girne araç kiralama farkı ile sunduğumuz hizmetlere ek olarak, bu tarz öneriler ile de tatilinizi en iyi şekilde geçirmeniz için elimizden geleni yapacağız. Peki, Girne’de seyahat planı yaparken, hangi destinasyonlar ve eserleri göz önünde bulundurmalıyız?

 1. Girne Kalesi: Girne Kalesi, “Kıbrıs’ın İncisi” olarak geçer. Aynı zamanda bu güzide yapı, pek çok farklı hâkimiyet çerçevesinde oluşturulduğu için, bugünlere kadar harika bir şekilde korunmuştur. Muhteşem manzarası ve yapısal bütünlüğü, size harika bir deneyim yaşatacaktır.
 2. Bellapais Manastırı: Kıbrıs’ın kuzeyinde yer alan tüm sahilleri bu manastırın manzarasından seyredebilirsiniz. Aynı zamanda 1000 yıla yakın tarihi ile manastırın tüm özelliklerini de keşfe çıkabilirsiniz.
 3. Mucize Türk Tankı: Beşparmak Dağları’nın tepesinde bir tankın olduğunu duymuşsunuzdur. Bunun bir efsane olduğu söylenir. Ancak kesinlikle değildir. Kıbrıs Barış Harekâtı’nda oraya çıkarılan gerçek bir tanktır. Tankı yerinde ziyaret edebilirsiniz.
 4. St. Hilarion Kalesi: Hikâyesi, mimarisi ve diğer özellikleri ile seyahat rotalarınızda olması gereken harika bir kaledir.
 5. Mavi Köşk: Farklı bir deneyim yaşamak ve 1950’lerin hikâyesinde yer almak isterseniz, Mavi Köşk size harika bir fırsat sunmaktadır.
 6. Boğaz Şehitliği: Kıbrıs Barış Harekâtı’nda şehit olan Türk askerlerinin naaşlarının bulunduğu önemli bir şehitliktir.
 7. Alagadi Plajı: Doğal güzellikleri ve kendine has yapısı ile bu plaj da size farklı deneyim sunacaktır.

Yukarıda net bir şekilde görüldüğü üzere, Girne araç kiralama hizmeti ile en iyi tatil deneyimini yaşamak mümkündür. Bunun için Ayaz Rent A Car firmamızın sizlere sunduğu tüm olanaklar, her anlamda fayda sağlayacaktır. Buna bir de seyahat önerileri eklenince, muhteşem ötesi bir tatil sizleri bekliyor olacak. Sizler de Ayaz Rent A Car farkı ile bu avantajı en iyi şekilde hissedebilirsiniz. Ayrıca Lefkoşa araç kiralama sayfamızdan da o bölgedeki araç kiralama bilgilerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.