Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Karpaz Yarımadası’nı kapsayan ilçesi İskele’de yer alan Bafra, bir köy olarak geçmektedir. Köyün yakınlarında “Bafra Turizm Bölgesi” yer alır. Bu bölgede dört farklı beş yıldızlı otel bulunmaktadır. Otellerin her biri diğerinden daha ihtişamlı olmanın yanında, kapasiteleri de oldukça yüksektir. Bafra’daki otellerde eğlenceli vakit geçirmenin yanında bir diğer seçenek ise Kıbrıs Bafra araç kiralama hizmetidir.

Bafra’da araç kiralama yapabileceğiniz otellerin isimleri şu şekildedir:

 • Limak Cyprus Deluxe Hotel
 • Kaya Artemis Resort & Casino
 • Nuhun Gemisi Deluxe Hotel & Spa
 • Concorde Luxury Resort Hotel

Kıbrıs Bafra Araç Kiralama ve Fiyatları

Kıbrıs bir ada ve Kıbrıs’ın kendine ait bir de yarımadası var. O da Karpaz Yarımadası. İskeleye benzediği için de bu yarımadayı kapsayan bölüm, İskele ilçesi sınırları içerisine dahil edilmiştir. Bafra da İskele ilçesi sınırları içerisindeki bir köy. Gerek konumu, gerekse de bir turizm bölgesine sahip oluşu, Bafra’ya yönelik seyahat planlarının artmasına sebep olmaktadır. İşte bu planlarda yanınızda her daim Ayaz Rent A Car yer alıyor. Sunduğumuz profesyonel araç kiralama hizmeti ile tüm taleplerinizi karşılıyoruz. Şimdi biraz bu konudan bahsedelim.

 • Araç kiralama hizmetimiz seçeneği bol, son model ve bakımlı araçlar ile gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle seçenekler arasında dilediğinizi tercih edebilirsiniz.
 • Bafra bölgesine yer alan dört farklı beş yıldızlı otelin tamamı için araç kiralama hizmetimiz bulunmaktadır. Bu otellerden araç kiralama hizmeti talep ederseniz, talep ettiğiniz araç otele kadar getirilecektir.
 • Kıbrıs’ta Ercan Havalimanı’na indikten sonra araca gereksinim duyarsanız. Uçağa binmeden rezervasyon yaptırdıysanız, uçaktan inmeden aracınız ayağınıza kadar gelecektir. Böylece hiçbir şekilde sorunla karşı karşıya kalmazsınız.
 • Kiralama hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimiz için tamamen uygun fiyat stratejisine göre belirlenmiştir.
 • Kıbrıs’ın yerel firması olarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Hizmetlerimizden tam kapasiteli bir şekilde yararlanmanız için gerekli olan tüm çalışmaları da gerçekleştiriyoruz.
 • Hizmetlerimiz güvenilir, stratejilerimiz tamamen profesyoneldir. Sizlere
 • Kıbrıs’ta lüks araç kiralama hizmeti de sunuyoruz. Bafra’da lüks aracınız ile seyahat etmek daha eğlenceli olabilir. Bunun için “Kıbrıs Lüks Araç Kiralama” isimli içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Hizmetlerimiz her daim profesyonel ve sizler için daima güncelleniyor. Bu nedenle Ayaz Rent A Car firmamızdan Kıbrıs Bafra araç kiralama hizmeti alabilirsiniz.

kibris bafra arac kiralama

Bafra’da Araç Kiralama Önerilerimiz

Kıbrıs’ta trafiğin akış yönü Türkiye’den farklı. Trafik soldan aktığı için, sizi biraz şaşırtabilir. Ancak şaşırmanıza gerek yok. Çünkü araçlarımızın tamamı otomatik vitesli. Bu nedenle sol el ile vites kullanmak zorunda kalmayacaksınız. Bunun yanında önereceğimiz birkaç durum daha var.

 1. Kıbrıs’ta trafik kurallarına harfiyen uymak durumundasınız. Bunun için çeşitli hız limitleri belirlenmiş durumda. Tabi ki tek kural limitler değil. Bunun yanında pek çok kural var.
 2. Kıbrıs’ta trafik genellikle akşam saatlerine yakın yoğunlaşıyor. Bunun en önemli sebebi de hava sıcaklığının azalması. Siz de bu şekilde bir plan yapabilirsiniz.
 3. Bafra’da araç ile gezilecek pek çok yer var. Bu yerlerin tamamında farklı değerler mevcut. Doğal güzellikler, endemik bitkiler ile hayvanlar ve tarihi eserler… Kesinlikle Bafra’da ve Karpaz Yarımadası’nda aradığınız pek çok şeyi bulabileceksiniz.

Yukarıda da görüldüğü üzere, Kıbrıs’taki tatil için bazı değerlere dikkat edilmesi gerekir. Bu değerlere ne kadar dikkat ederseniz, elde edeceğiniz fayda da bir o kadar artacaktır. İşte bu hususta da yanınızda Ayaz Rent A Car firmamız var. Peki, kiraladığınız araç ile Kıbrıs’ta neler yapabilirsiniz?

Kıbrıs Bafra’da Kiralık Araç ile Gezmek

Kıbrıs, pek çok özelliği ile ziyaretçilere farklı deneyimler yaşatan bir destinasyondur. Bu nedenle her daim tercih edilir ve edilmeye de devam etmektedir. Peki, bu nadide destinasyonda ve bu destinasyonun bir parçası olan Bafra’da gezilecek yerler nerelerdir?

 • Bafra, Karpaz Yarımadası’nda yer alıyor. Bu nedenle pek çok doğal güzelliği de mevcut. Aynı zamanda Karpaz Yarımadası’nda pek çok güzellik var. Bunun için “Karpaz’da Gezilecek Yerler” isimli içeriğimizi inceleyebilirsiniz.
 • Bafra’da en iyi otellerde konaklayabilirsiniz. Bu otellerde aradığınız her şeyi bulmak mümkündür. Otellerin isimlerinden size yukarıda bahsetmiştik.
 • Kıbrıs, tarihi ve doğal güzelliklerinin yanı sıra eğlencesi ve lezzeti ile de meşhurdur. Bu nedenle Kıbrıs’ın lezzetlerini deneyimleyip, eğlence kültüründen faydalanmalısınız. Bu durum sizin için farklı bir deneyim oluşturacaktır.

Kıbrıs’ta araç kiralayarak farklı deneyimler elde etmeniz mümkün. Sizlere bu içeriğimize sığdıramadığımız pek çok önemli seçenek daha var.

Kıbrıs Bafra araç kiralama hizmeti ile ön planda olan Ayaz Rent A Car firmamız, sunduğu hizmetler ile müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Bu nedenle bizlerden aradığınız hizmeti alabileceğinizin garantisini sizlere veriyoruz. Artık buradan sonra gerisi sizin gezgin kişiliğine kalmış. Böyle bir kişiliğiniz varsa, Kıbrıs tatiliniz muhteşem geçecektir. Çünkü Kıbrıs size her şeyi vaat ediyor.