Kıbrıs seyahatinizde şöförlük yapmak veya taksi ile ulaşım sağlamak istemiyorsanız Kıbrıs şöförlü araç kiralama seçeneklerimiz tam size göre dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden istediğiniz yere ulaşım sağlayabileceğiniz deneyimli ve işinde profesyonel şöför kadromuz ile dilediğiniz gibi gezebileceginiz bir hizmetimizdir. Kıbrıs şoförlü araç kiralama hizmerimizden faydalanabilmek için önceden rezervasyon yapmanız gerekmektedir.

kibris soforlu arac kiralama

Kıbrıs günlük araç kiralama veya Kıbrıs şöförlü araç kiralama hizmeti genel olarak 1 gün için 8 saatlik araç ve şöför tahsisi yapıyoruz. 6 saat için ortalama km sınırımız 250 km’dir. Kıbrıs adası küçük bir yer olduğundan Girne ve Lefkoşa arası gezisi ile beraber bu km’yi aşmış olmuyoruz. Başlangıç yerini otelden veya havalimanından alınmak için bize saati ile bildirmeniz yeterlidir. Şirketimiz şöförlü araç kiralama hizmeti bitiminde fatura vermektedir.

Kıbrıs Şoförlü Araç Kiralama ile Size Özel Hizmet

Kuzey Kıbrıs’ta şoförlü oto kiralama hizmeti arıyorsanız son model Mercedes araçlarımız ile “Kıbrıs lüks araba kiralama” hizmeti sağlıyoruz. Kişi sayınıza göre aracınızı ayarlıyoruz ve sizi Ercan Havalimanı’nda karşılıyoruz. Şoförlerimiz genel olarak sabah 09.00 akşam 18.00 arası hizmet vermektedir. Bu saatlerin dışında hizmet istiyorsanız, önceden bildirmeniz yeterlidir. Şoförlerimiz Kıbrıs gezisi sırasında rehberlik hizmeti de talep ederseniz devlete bağlı kokartlı rehberlerden sizin çağırabiliriz kendi ücretleri 80 Euro’dur. Kıbrıs şöförlü araç kiralama hizmeti hakkında fiyat almadan önce lütfen gidilecek güzergah hakkında bilgi vermeniz yeterlidir.

soforlu arac kiralama

Kıbrıs’ta şoförlü araç mı kiralamak istiyorsunuz ?

Firmamız size Mercedes Vito aracımız ile şöförlü hizmet verebilir, bilgi için tıklayın.

Şoförlü transfer hizmet saatleri nedir?

Sabah 9:00 akşam 19:00 arasındadır. Bu saatlerin dışında hizmeti almak için önceden bildirmeniz gerekmektedir.

Şöförlü araç ile karşılama ve bırakma yerleri nedir?

İsterseniz Ercan Havalimanı, İsterseniz Kaldığınız otel veya adres, detayları konuşmak için sitemize göz atınız.