Lefkoşa’da araç kiralamak isteyen müşterilerimiz için Lefkoşa rent a car hizmetini sadece rezervasyon ile Ercan Havalimanında yapabiliriz.

Lefkoşa’dan Araç Kiralamak İçin Fiyatlar

Lefkoşa, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinin başkentidir. Kıbrıs rent a car Lefkoşa Havalimanına yaklaşık 20km uzaklıktadır. Lefkoşa araç kiralama için tıklayın.

lefkosa arac kiralama

Lefkoşa 2’ye bölünmüş bir şehirdir. Hem Kuzey Kıbrıs’ta hemde Güney Kıbrıs’ta Lefkoşa (İngilizce: Nicosia) vardır. Ayrıca iki ülkeninde başkenti Lefkoşa’dır. Lefkoşa araç kiralama sadece Kuzey Kıbrıs’ta yapılabilir.

Lefkoşa Otelden Araç Kiralama

Lefkoşa otelden araç kiralama için konaklayabileceğiniz 2 tane 5 yıldızlı otel bulunmaktadır. Merit Lefkoşa otel ile Grand Pasha otel. Bu otellerde konaklayan kişiler kiralık araç getirme hizmeti alabilmek için otel resepsiyonlarından yardım alabilirler.

Lefkoşa’da Kiralık Araç ile Gezilecek Yerler

 1. Büyük Han
 2. Girne Kapısı ve Dikilitaş Meydanı
 3. Bandabulya Çarşısı ve Lokmacı Sınır Kapısı
 4. Yiğitler Burcu Kapısı (Rum tarafının izlendiği park)
 5. Kumarcılar Hanı
 6. Selimiye Camii

Lefkoşa Nerededir? Harita Konumu, Yol Tarifi ve Gezilecek Yerleri

Lefkoşa Havalimanı Araç Kiralama

Yani “Ercan Havalimanı” Kuzey Kıbrıs’ın 1(bir) tane havalimanı vardır ve Lefkoşa’dadır. Şehir merkezine sadece 20 km uzaklıkta olan havalimanı özel araç (Lefkoşa araç kiralama) ile trafikte hesaplanarak ortalama 20dk’lık mesafededir.

Kıbrıs’ın başkenti olan Lefkoşa, tatil rotaları arasında her daim ön planda yer almaya devam ediyor. Bu sebepten ötürü de, her yıl milyonlarca turist Lefkoşa’yı ziyaret ediyor. Lefkoşa’nın tarihi dokusu ve gelenekleri en iyi şekilde yansıtması da, tatil rotaları arasına dâhil olmasına sebep olduğu için, her daim önemli tercihlerden biridir. Peki, Lefkoşa en iyi şekilde nasıl gezilebilir? Lefkoşa ve Kıbrıs’ta gezilecek yerler nelerdir? Elbette ki Lefkoşa araç kiralama hizmeti alarak. Özellikle aldığınız bu hizmet ile hem güvenilir araç kiralama şansına sahip olup, hem de eğlenceyi doruklarına kadar hissedebildiğiniz için, Lefkoşa’da araç kiralamak çok avantajlı.

Lefkoşa’nın tarihi yapısını keşfetmek, geçmişteki medeniyetlerin bıraktığı izleri görmek, oldukça avantajlı ve eğlenceli olacaktır. Bunun için de elbette ki tatil rotalarınızın planını en iyi şekilde yapmanız gerekir. İşte burada ön plana çıkan, iyi bir araç kiralama hizmeti almak, daha sonra planınızı hayata geçirmek. Size bu süreçte Lefkoşa’da en iyi oto kiralama hizmeti sunan Ayaz Rent A Car, her daim yardımcı olarak, talep ettiğiniz tüm hizmetleri vermektedir. Peki, Lefkoşa’da araç kiralama hizmeti almak neden önemlidir?

 • Lefkoşa, tarihi ve yapısı ile dikkatleri üzerine çeken bir destinasyondur. Bu nedenle Lefkoşa’yı bir çırpıda gezmek asla mümkün olmayacaktır.
 • Araç kiralama hizmeti alarak Lefkoşa’yı ziyaret etmek ve Lefkoşa’nın her yerini en iyi şekilde gezmek, oldukça kolay ve müthiş bir deneyimdir.
 • Kiraladığınız araç ile Lefkoşa’nın tüm tarihi güzelliklerini dilediğiniz şekilde görebilirsiniz. İstediğiniz rotada, istediğiniz kadar durabilirsiniz.
 • Farklı yerlere gitmek, farklı duygular hissetmek, en iyi şekilde aileniz veya arkadaş grubunuz ile tatilin tadını çıkarmak isterseniz, araç kiralamak önemli bir tercihtir. Çünkü tur operatörleri ile seyahat etmek, size yeterli özgürlüğü vermeyecektir.

Yukarıda da net bir şekilde gördüğünüz üzere, Lefkoşa’da araç kiralamak pek çok farklı deneyimi sizlere sunuyor. Bunun için Ayaz Rent A Car firmamız ile iletişime geçerseniz, o halde hiçbir problem ile de karşılaşmadan, güvenilir bir şekilde araç kiralayabilirsiniz. Bizler için sizin güvenliğiniz, eğlenceniz ve daha fazlası çok önemlidir. Bu sebepten ötürü bizleri tercih edebilirsiniz.

Lefkoşa Çok Önemli Bir Hizmet: Araç Kiralama

Kıbrıs, Akdeniz’in en büyük üçüncü adası konumunda ve bu sebepten ötürü araç kiralama hizmeti Kıbrıs’ta çok önemli avantajlar sunuyor. Özellikle Başkent Lefkoşa’da yer alan pek çok tarihi güzellik, Lefkoşa araç kiralama hizmetinin değerini ortaya çıkarmaktadır. Peki, Lefkoşa’da neden araç kiralamak avantajlı? Elbette ki eğlenceyi en iyi şekilde hissetmek için. Gelin bu konuda size bazı önerilerde bulunalım.

 • Bizden kiraladığınız araçlar ile Lefkoşa’yı dilediğiniz gibi ve dilediğiniz sürede gezebilirsiniz.
 • Araçlarımız tamamen konforlu ve güvenli olduğu için, herhangi bir şekilde tedirgin olmanıza gerek yoktur.
 • Arkadaş grubunuz veya aileniz ile gezmek isterseniz, her tipte aracımız bulunduğu için, bu araçlarımızdan birini tercih edebilirsiniz.
 • Lefkoşa’da nasıl gezeceğinizi bilmeden, araç kiralamamanızı öneririz. Çünkü plan yapmak, her daim çok daha doğru ilerleyişi sağlayacaktır.
 • Bizlerle iletişime geçtiğinizde, Lefkoşa’da tatil planınız ile ilgili sizlere gerekli önerilerde bulunabiliriz.
 • İçeriğimizin sonunda yer alan tatil rotaları ise Lefkoşa’da en değerli alanlar arasında yer alır. Bu alanları da tercih etmenizi kesinlikle öneririz.

Lefkoşa’nın tarihini keşfetmek isterseniz, sizlere Ayaz Rent A Car firmamızda sunduğumuz araç kiralama hizmetini almanızı öneririz. Böylece çok daha rahat bir şekilde tatil geçirebilirsiniz. Peki, Lefkoşa’daki önemli tarihi değerler nelerdir? Size bunlardan bahsedelim.

Lefkoşa’da Keşfedilecek Yerleri Kiralık Araba ile Gezin

Lefkoşa’da yer alan önemli turistik mekânları gezmek, size inanılmaz duygular yaşatacaktır. Bu çerçevede Lefkoşa araba kiralama hizmetimiz ile bu destinasyonları gezebilirsiniz. Peki, bahsedilen destinasyonlar nelerdir?

 1. Selimiye Camii (St. Sophia Katedrali)
 2. Büyük Han
 3. Derviş Paşa Konağı
 4. Lefkoşa Kent Surları
 5. Barbarlık Müzesi
 6. Bandabulya Çarşısı
 7. Kumarcılar Hanı

Yukarıda yer alan tüm tarihi güzellikler, Lefkoşa’nın keşfe çıkılması için temel teşkil etmektedir. Sizler de bu tarihi yerleri Lefkoşa tatil planınıza dâhil edebilirsiniz. Çünkü Ayaz Rent A Car her daim sizin için en iyisini düşünmektedir. Bu nedenle Lefkoşa araç kiralama hizmetini en iyi şekilde alabilir, bu sayede güzel bir tatil geçirebilirsiniz. Bunun için bizleri instagram.com/ayazrentacar adlı sosyal medya hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Lefkoşa’dan Girne’ye Nasıl Gidilir?

Lefkoşa’dan Girne’ye gidebileceğiniz en kolay yol çift şeritli olan ana yolu kullanmaktır. Beşparmak dağlarının ortasındaki boğazdan geçerek ortalama 20km olan yolu 15-20dk gibi bir zamanda gidebilirsiniz. Yol üzerinde hız kontrolü için sabit radarlar olduğunu unutmayın.

Lefkoşa’da araç kiralama yapıyor musunuz?

Maalesef, önceden alınmış rezervasyon ile sadece Ercan havalimanında araç kiralayabiliriz.

Lefkoşa’da otele kiralık araç getiriyor musunuz?

Hayır, rezervasyon ile Ercan havalimanında kiralık araç teslim edebiliriz.

Lefkoşa’da kiralık araç ofisiniz nerededir?

Lefkoşa’ya bağlı Balıkesir mahallesinde merkez ofisimiz vardır.