Şirketimizde kiralık Karavan maalesef yoktur.

Kıbrıs Karavan kiralama, seçeneği Kıbrıs’a tatile gelenlerin aradığı kiralama çeşitlerinden biridir, ancak Kıbrıs’ta kiralık karavan bulunmaz. Bizi aramadan önce kimde ve nerede var sorunuzun yanıtı için aşağıdaki detaylı yazımızı mutlaka okumalısınız. Ayrıca satılık karavanları; Kıbrıs’taki oto galerilere sorabilirsiniz.

Kiralık karavan yerine 8 yolu kapasiteli minibüs araçlar tercih edilebilir ama tabiki karavan gibi bir yaşam mümkün olmayacaktır. 8 kişilik yolcu minibüsümüzün detaylarını sitemizden inceleyebilirsiniz. Kıbrıs araç kiralama fiyatları ve seçenekleri için tıklayın.

Karavan araç kiralama ve kültürü fazla gelişmiş olmayan fakat meraklılarının zaman zaman bizleri arayarak sorduğu bir seçenek. Karavan özgür ruhlu herkesin tatil tercihleri arasında olan bir tatildir.

İlk kez karavanla bir tatil planlayanlara, karavanla tanışmak için en güzel yol satın almaktansa kiralamaktır. Karavan kiralamak için ilk ihtiyacınız B sınıfı bir ehliyete sahip olmaktır.

Ocak, buzdolabı, tuvalet, duş, klima ve yatakları ile karavanlar, küçük motorlu evler olarak tanımlanabilir. İki tür karavan tipi vardır, bir aracın çektiği “Çekme Karavan” ve kendi motoru olan motorlu karavanlar. En hesaplıdan en lüks seçeneklere kadar alternatifler bulunabilir. Kıbrıs karavan kiralama genellikle 1 haftadan daha kısa sürelerle kiralamak mümkün değil anca kiralama firmasının durumuna göre bu da değişebilir.

kibris karavan kiralama

Kıbrıs karavan kiralama tatili!

Karavanlarda genelde klima ve sıcak su hariç fonksiyonlar elektrikle veya güneş enerjisiyle şarj olabilen bir akü aracılığıyla sağlanır. En başta bol güneşli ve karavanla tatil yapmaya uygun bir rotaları araştırmanızda fayda var. Karavan kamplarında konaklamak isterseniz Kıbrıs’ta karavan kampları yoktur ancak doğal alanlarda park edilebilir. Yeni teknoloji karavanlarda sıcak su ve elektrik sorun olmaktan çıktığı için karavanınızla dilediğiniz yerde konaklayabilirsiniz.

Kıbrıs’ta doğanın içinde harika bir manzarayla uyanmak, gölgesine iki sandalye atıp mangal yapmak, dilediğiniz manzarada Kıbrıs karavan kiralama tatilinin keyifi aslında Kıbrıs’ta bir başka olurdu.

kibris karavan tatili

Ne tür karavanlar kiralanır?

Karavanlar 2 tiptir. 1) Çekilen karavanlar, 2) motorlu karavanlar.

Kıbrıs’ta karavan tatili yapılır mı?

Karavan tatili son zamanların en popüler tatil tercihlerinden biridir.

Kıbrıs’ta Karavan Kiralanır mı?

Kıbrıs karavan kiralamak için mükemmel bir ortama sahiptir. Araştırma yapıyorsanız detaylar sitemizde.