Kıbrıs Tatil Köyleri Hangileridir?

Kıbrıs’ta konseptleri ile dikkatleri üzerine çeken pek çok tatil köyü bulunmakta ve bu tatil köyleri binlerce turist tarafından tercih edilmektedir. Genel çerçevede tatil köylerinin kendine has özellikleri bulunurken, hepsinin cezbedici değerlere sahip olduğu rahatlıkla söylenebilir. Peki, Kıbrıs tatil köyleri hangileridir? Sizlere bunlardan bahsedelim.

  • Otel Merit Crystal Cove Hotel Casino & SPA (Girne)
  • Royal Life Residence Studio Daris (Trikomo (Yeni İskele))
  • Acapulco Resort Hotel (Çatalköy)
  • Elausa Hotel & Restaurant (Dipkarpaz)
  • Northern İskele, Long Beach (Yeni İskele)

Yukarıda adı geçen tatil köyleri dışında, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde, tatil köyü konseptinde, pek çok farklı tesis bulunmaktadır. Bu tesislerde hem aradığınız her şeyi bulabilirsiniz, hem de talebinize göre tatil geçirebilirsiniz. Tabi ki Kıbrıs tatiliniz yalnızca tatil köylerinde geçmemeli. Kıbrıs tatil köyleri içerisine tıkılıp kalmamak çok önemli. Şimdi sizlere bu konuda çeşitli önerilerden bahsedeceğiz.

Kıbrıs tatil köyleri ile harika bir tatil başlangıcı yaptıktan sonra, yukarıdaki önerileri de dikkate alarak tatilinizi daha kapsamlı hala getirebilirsiniz. Çünkü Kıbrıs gibi bir destinasyonu gezmeden Kıbrıs’tan ayrılmak, sizin için çok da olumlu olmayacaktır. Aynı zamanda bu süreçte profesyonel araç kiralama hizmeti almak isterseniz, Ayaz Rent A Car firmamız sizlere yardımcı olacaktır. Daha fazla bilgi için de bize telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

kibris tatil koyleri