Cratos premium otel araç kiralama yapmak isteyen müşterilerimiz için de hizmet verebiliriz, rezervasyon ile Ercan Havalimanından Cratos otele kiralık araç getiriyoruz. Bu hizmetimiz için 1 gün öncesinden rezervasyon alıp aracı getirecek personelleri görevlendiriyoruz. Cratos otele oto kiralama talebi olan müşterilerimize araç getirme tek yön ücreti, araç hem otelde alıp yine otelde bırakılacaksa çift yön ücreti alıyoruz.

Cratos otel Girne’nin şehir merkezine yakın konumdadır, Ercan Havalimanına yaklaşık 35km uzaklıktadır. Araç ile yol mesafe zamanı ortalama 30-35dk sürmektedir. Ercan Havalimanı ile arasında Girne dağ yolu dediğimiz yolu kullanarak en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ercan Havalimanı – Lefkoşa ve daha snra Girne’ye de çift şeritli yol üzerinden de daha rahat ulaşılabilir.

Girne’de Tatil ve Cratos Premium Otel Araç Kiralama

Girne’de konaklayabileceğiniz en güzel otellerden biridir, kendine ait dalga kıranlarla çevrili bir dahili ve Kıbrıs casinosu olan cratos otel en çok tercih edilen otellerdendir. Konumu ile de şehir merkezine yakın olan bu otel Girne’de tatil yapmak isteyen ziyaretçiler için mükemmel bir tercihtir.

Girne’de Gezilecek Yerler

  1. Girne Kalesi ve Çevresindeki Kafeler
  2. Bellapais Manastırı ve Panaromik Girne Manzarası
  3. Alagadi Sahili, Kaplumbağaların Plajı
  4. Karaoğlanoğlu Şehitliği
  5. St. Hilarion Kalesi
  6. Mavi Köşk, 1960’da yapılan lüks köşk.

Cratos Otel’e Kiralık Araba ile Ulaşım, Nasıl Gidilir?

Cratos premium otel araç kiralama ile nasıl ulaşılır, Ercan Havalimanından çıktktan sonra Lefkoşa tabelasını takip edip sola yani batıya dönüyorsunuz daha sonra çift şeritli yol üzerinde “Erülkü Süpermarket” tabelasını gördüğünüzde bir sonraki küçük çemberden beşparmak dağlarına dönüyorsunuz. Bu dağ yolu sizi Girne’ye götürmektedir. Cratos otel Girne yolu üzerinde ana yol’dan girişi vardır, Büyük tabelasını yol kenarında göreceksiniz. Başka bir oteldemi konaklıyorsunuz? Kıbrıs’ta otelden araç kiralama sayfamızı ziyaret ediniz.

cratos otel arac kiralama

Cratos Otel, Girne’de Bulunmaktadır

Girne şehir merkezine çok yakındır. Ercan Havalimanından 35km uzaklıkta olan bu otel, Girne Şehir merkezine de 5 km mesafededir.

cratos otel arac kiralama 1