Firmamız Ercan havalimanı araç kiralama şirketleri için ayrılmış A otoparkı içerisinde, A8 alanında yeri mevcuttur. Müşterilerimize rezervasyon ile 7/24 Kıbrıs araç kiralama hizmeti veriyoruz. Şirketimiz önceden alınan rezervasyonlar için Kıbrıs rent a car otoparkımızdaki yerimizde A8 tabelasının olduğu alanda araç teslimi ve iadesi yapmaktadır.

Ercan Havalimanı Araç Kiralama, Kıbrıs’a geleceğinizde ilk ulaşım yeriniz Ercan havalimanı olacaktır. Uçaktan iner inmez konaklayacağınız yere en kolay, en hızlı ve en ekonomik şekilde araç kiralama yaparak ulaşabilirsiniz. Şirketimiz Ercan havalimanı araç kiralama taleplerinizde havalimanı otoparkında size kiralık araç teslimi yapabilir.

Kıbrıs Tatiliniz için Ercan Havalimanı Araç Kiralama Şirketleri

Kıbrıs’a ilk ayak bastığınız yer olan ve Lefkoşa’da bulunan şirketimizden, uygun ercan havalimanı rent a car fiyatları ile en ekonomik yol olacaktır. Buradan aldığınız araç ile Kıbrıs’ın her yerine kolayca ulaşabilirsiniz. Firmamızın Kıbrıs araç kiralama fiyatları hakkında detaylar için tıklayın.  Ana sayfamızdan araç kiralama fiyat teklifi alıp, rezervasyon talebinizi gönderebilirsiniz.

Ercan Havalimanı araç kiralama hizmeti için şirketimiz 7/24 hizmetinizdedir. Önceden alınmış rezervasyonlarınız için havalimanında bulunan otopark içerisinde Ayaz rent a car’a ayrılmış otopark alanında araçlarımızı teslim edip, iade alıyoruz. Ana sayfamızdaki arama bölümüne giderek Ercan Havalimanı Araç Kiralama talebi göndermek için tıklayın.

kıbrıs araç kiralama

Kıbrıs Havalimanı – Girne arası yol Tarifi

Girne, havalimanına 45dk ile 60dk arası bir uzaklıktadır. 2 alternatif yol güzergahı kullanılarak Girne’ye ulaşılabilir. Havalimanından çıktığınızda Lefkoşa şehir merkezinden çift yol güzergahından gidilebildiği gibi, dağ yolu dediğimiz kısa yoldan da ulaşabilirsiniz. Girne adanın turizm merkezidir, bir çok otel bu şehirde bulunur.

Kıbrıs Havalimanı araç kiralama ihtiyacınız için firmamızdan çeşitli modellerde araç kiralama yapabilirsiniz. Tüm araçlarımız havalimanındaki otoparkımızda hazır bekletilmektedir. Kıbrıs’ta araçsız kalmamanız için mutlaka önceden rezervasyon yaptırmalısınız. Yaz aylarında yoğun bir turizm zamanı olduğundan piyasada araç kalmayabilir. Unutmadan Ercan Havalimanı için detaylı bilgileri de sitesinde bulabilirsiniz.

ercan havalimanı araç kiralama

Ercan Havalimanı araç kiralama fiyatları?

Ercan havalimanında kiraladığımız araçlarımız yaz ve kış sezonuna göre ayrılmaktadır. Sezona göre 100 TL ile 350 TL arası değişmektedir.

Ercan Havalimanı araç kiralama şirketleri?

Havalimanında araç kiralama işi yapan en eski şirketlerdeniz “Ayaz Rent a Car” olarak 2011 yılından bu yana Kıbrıs Havalimanında araç kiralama hizmeti veriyoruz.

Ercan Havalimanı kiralık araç otoparkı nerededir?

Şirketimize özel ayrılmış otopark yerimiz, binadan çıktığınızda göreceğiniz kafeteryanın arkasındaki otopark içinde A8 tabelasının bulunduğu alandadır.