Vaktimizin değerlendirilmesi ve dinlenmek için tercih ettiğimiz tatil bölgelerinin başında, Kıbrıs geliyor. Peki, Kıbrıs neden bu kadar popüler? KKTC Rent a Car ile elbette ki önemli tatil rotalarını içerisinde barındırması sebebi ile. Genel anlamda da baktığımızda zaten Akdeniz’in en büyük üçüncü adası olan Kıbrıs’a her yıl milyonlarca turist geliyor. Peki, Kıbrıs’a gelindi diyelim, ilk aşamada ne yapılması gerekir? Elbette ki araç kiralamak. KKTC rent a car hizmetini aldığınızda, tüm bu rotaları en güvenli ve rahat şekilde gezebilirsiniz.

KKTC Rent a Car Şirketleri

Kıbrıs’ın limanları oldukça popülerdir. Özellikle de Girne limanları. Bu sebepten ötürü de plajları ile de ön plana çıkan bir ada. Zaten yaz turizmi açısından Kıbrıs tercih ediliyor. Peki, Kıbrıs’ta yaz turizmi dışında turizm hareketlilikleri yok mu? Tabi ki var. Bunlardan ilki “Kültür Turizmi”. “Kıbrıs’ta Kiralık Araç ile Gezilecek Yerler” isimli içeriğimize tıklayarak, bu konuda Kıbrıs’ın en önemli tatil rotalarını öğrenebilirsiniz. Peki, bu tür nadide turizm noktalarına araç kiralayarak ulaşmanın önemi nedir?

 • Destinasyonlar arasında kilometrelerce mesafe olduğundan dolayı, yürüyüş veya toplu taşıma araçları ile ulaşılacak yerler ne yazık ki çok sınırlıdır. Bu nedenle araç kiralayarak, bahsedilen bu problemler ile karşı karşıya kalmazsınız.
 • Turlar ile Kıbrıs’a geldiyseniz de, doyasıya bir tatil geçiremezsiniz. Çünkü tur rotasında nereler varsa, oraları gezmeniz gerekecek. Bunun için belirlenen bir süre de mevcut. Ancak araba kiralayarak, gönlünüzce, süre belirlemeden gezebilirsiniz.
 • KKTC rent a car ile rahat, konaklayarak, dilediğiniz yerde eğlenerek bir tatil geçirmek isterseniz de, araç kiralamak çok avantajlıdır.
 • “Ben çok güzel bir manzarada durup, ailemle veya arkadaşlarımla manzaranın tadını çıkarmak veya mangal yapmak istiyorum.” diyorsanız da, oto kiralama hizmeti tam size göre. Çünkü başka şekilde bu taleplerinizi dilediğiniz gibi gerçekleştirmeniz mümkün değil.
 • Grup halinde bir yere gitmek ve pek çok tatil rotasını gezmek isterseniz, o halde yine araç kiralamak çok avantajlı. Çünkü bu şekilde hiç yorulmayacaksınız

Çok güzel detaylar. Her biri araç kiralamanın avantajını ortaya koyuyor. “Ancak bu hizmet, güvenilir bir şekilde alınması açısından çok güç” diyorsanız, hata yapıyorsunuz. Çünkü Ayaz Rent A Car size bu anlamda her türlü avantajı sağlayacaktır.

kktc rent a car

KKTC Rent A Car Fiyatları En Uygun Bizdedir!

Kıbrıs’a geldiniz ve çok güzel bir tatil yapmak istiyorsunuz. Ancak aracınız yok. Bu durumda en çok tercih edilen araç kiralama firması, Ayaz Rent A Car olarak dikkat çekiyor. Burada pek çok entegrasyon var. Genelde güvenlik ve garanti. Ancak tüm değerler bununla sınırlı kalmadığı için, KKTC Rent A Car’ın hizmetlerine genel anlamda bakmak gerekir. Peki, Ayaz Rent A Car neden farklı?

 • Müşterilerine Güvenliği Tam Anlamı İle Sunuyor: Araç kiralama firmaları ile bir güvensizlik algısı oluşmuş durumda. Ancak Ayaz Rent A Car bu algıyı yıkıyor. Karşılıklı anlaşma sonucunda oluşturulan sözleşme ile hak kayıplarının tamamen önüne geçiyor.
 • Havalimanında Araç Teslimi: Eşyalarınız elinizde ve Ercan Havalimanı’na indiniz diyelim. İşte Ayaz Rent A Car sizin için havalimanının önünde bekliyor. Sizi daha fazla yormadan, anlaşıldığı üzere aracınızı size teslim ediyor.
 • En İyi Araçlar: Kişi sayısına, VIP olmasına ve daha pek çok detaya göre çeşitli araç seçenekleri var. Talebinize göre en iyi aracı seçme konusunda çok fazla seçeneğiniz var.
 • Sigortalı ve Muayeneli Araçlar: Araçların her türlü bakımı yapılmakla beraber, sigorta işlemleri yerine getirilip, muayeneleri gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle gönlünüz rahat ve güvenli bir seyahat geçirebilirsiniz. Çünkü KKTC rent a car ile güvenilir seyahat, Ayaz Rent A Car ile mümkün.

Yukarıda da gördüğünüz üzere, gönlünüzce ve güvenli bir seyahat geçirmek istiyorsanız, Ayaz Rent A Car’a güvenebilirsiniz. Çünkü bizim için, sizin yüzünüzün gülmesi çok önemli. Peki, araç ile Kıbrıs’ta hangi turistik faaliyetler gerçekleştirilebilir?

KKTC’de Rent a Car ile Yapılacak Aktiviteler Nelerdir?

Kıbrıs’ın doğası pek çok konuda elverişli ve bu sebepten ötürü de tercih ediliyor. Buna bir de ulaşım ve olanakların fazla olması da eklenince, Kıbrıs her anlamda avantajlı bir destinasyon oluyor. Peki, Kıbrıs’ta gerçekleştirilebilecek faaliyetler nelerdir?

 • Yaz Turizmi: “Deniz, Kum ve Güneş” yaz turizminin en önemli gerekleridir. Bu üç önemli faktörün buluştuğu en önemli noktalardan biri de Kıbrıs olduğu için, yaz turizmi rotası olma konusunda Kıbrıs çok önemlidir.
 • Kültür Turizmi: Ne yazık ki yaz turizmine verilen değer, kültür turizmine verilmiyor. Peki, kültür turizmi için Kıbrıs uygun mudur? Elbette. Kıbrıs’ın tüm destinasyonlarında, tarihe ışık tutan pek çok önemli rota bulunmaktadır. Bu sebepten ötürü, tarihin en büyük aynası Kıbrıs’tır. Yüzyıllar boyunca farklı tarihi medeniyetlere ev sahipliği yapan Kıbrıs, bu anlamda milyonlarca kültür turistini ağırlamaktadır.
 • Kış Turizmi: Yılbaşı veya Balayı için Kıbrıs’ın kışın tercih edilmesi, Kıbrıs’ı kış turizmi açısından önemli noktalardan biri haline getiriyor.

Yukarıda yer alan turizm çeşitleri, Kıbrıs’ı Kıbrıs yapan değerler arasında yer almaktadır. Sizler de KKTC Rent A Car’ı tercih edip, Kıbrıs günlük araç kiralama ile kiraladığınız harika araçlar ile burada bahsedilen tüm aktiviteleri en eğlenceli ve güvenilir şekilde yerine getirebilirsiniz. Üstelik bizleri Instagram hesabımız olan instagram.com/ayazrentacar adresinden takip ederek, güncel ve önemli bilgileri elde edebilirsiniz.

guvenilir-firma